Неділя, 28 квітня

Шахтар - Порту - 1:3 "дракони" нам не по зубах

"Шахтар" розпочинає Лігу чемпіонів

"Шахтар" розпочинає Лігу чемпіонів "Шахтар" починає шлях у Лізі чемпіонів Фото: shakhtar.com

У вівторок, 19 вересня, донецький "Шахтар" стартував у Лізі чемпіонів. У першому турі "гірники" зазнали поразки від португальського "Порту" з рахунком 1:3.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Гамбурга, де цього сезону "Шахтар" проводить домашні матчі в ЛЧ.

Усі голи були забиті у першому таймі.

У другому турі "Шахтар" зіграє у Бельгії проти "Антверпена".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група H. 1 тур

Гамбурґ. "Фолькспаркштадіон"
Головний арбітр: Давіде Масса (Італія)

ШАХТАР - ПОРТУ - 1:3

Шахтар: 31. Дмитро Різник - 25. Новатус Міроши, 44. Ярослав Ракицький, 3. Став Лемкін, 26. Юхим Конопля - 6. Тарас Степаненко - 14. Данило Сікан, 10. Георгій Судаков, 29. Єгор Назарина, 11. Олександр Зубков - 18. Кевін Келсі

Порту: 99. Діогу Кошта - 12. Зайду, 4. Давид Карму, 3. Пепе, 23. Жоау Маріу - 6. Стівен Еуштакіу, 22. Алан Варела, 20. Андре Франку - 13. Галено, 9. Мехді Таремі, 17. Іван Хайме

_______________________________________________________________

23:55. у другому турі "Шахтар" за два тижні зіграє проти "Антверпена", який сьогодні зазнав нищівної поразки від Барселони з рахунком 0:5

90+4 хв. кінець. Заслужена поразка "Шахтаря"

90+1 хв. і остання заміна у гостей: Франсішку Консейсау міняє Галено

90 хв. відкрита гра, але без шансів. Що біля одних, що біля інших воріт

85 хв. небезпечний штрафний у "гірників": б'є Судаков і потрапляє у "стінку"

82 хв. і у "драконів" чергова заміна: Гонсалу Боржеш міняє Андре Франку

81 хв. і заключна заміна від "Шахтаря": замість Сікана вийшов Егіналдо

76 хв. і йде відпочивати Конопля. Замість нього вийшов Георгій Гочолеішвілі

75 хв. Конопля жорстко зустрів Галено

73 хв. подвійна заміна у гостей: замість Хайме і Жоау Маріу вийшли Хорхе Санчес і Ніко Гонсалес

70 хв. все намагаються "гірники" знайти ключі до воріт "драконів", але ніяк не можуть

65 хв. потрійна заміна у "Шахтаря": Іраклій Азаров вийшов замість Лемкіна, Тараса Степаненка міняє Артем Бондаренко, а замість Келсі з'явився Олексій Кащук

65 хв. рятує Діогу Кошта португальців після потужного удару Зубкова справа

59 хв. Андре Франку здалеку крутив у дев'ятку - Різник на висоті

54 хв. Жоау Маріу грубо зіграв у підкаті проти Судакова

54 хв. контратака португальців. Еуштакіу б'є з кількох метрів і Різник рятує "гірників"

48 хв. тиснуть "гірники". Вже кілька гострих атак справа, але до результативного удару справа не доходить

46 хв. гості роблять одну заміну у перерві: замість Зайду вийшов Венделл

23:03. повертаємося. "Гірники" розігрують м'яч у центрі

45+3 хв. перший тайм завершується. Повернемося за 15 хв

45+3 хв. Назарина класно віддав на Коноплю справа у карному майданчику, а той припустився помилки і не втримав м'яч

45 хв. ще три хвилини зіграють команди у першому таймі

43 хв. Різник рятує "гірників" після виходу Таремі сам на сам

39 хв. Таремі міг забивати вдруге, але з кількох метрів не влучив у ворота

35 хв. ще й Зубков ледь не зрізав м'яча у власні ворота. Це вже була б квітка

31 хв. дуже грубо зіграв проти Таремі Степаненко - і це також жовта

29 хв. та як же так. Португальці розірвали "Шахтар" на лівому фланзі. Галено ідеально прострілив на Таремі, а той в дотик переправив м'яча у сітку - 1:3

28 хв. справа Назарина віддав класний пас під удар Судакову, а той метрів з 15 зарядив по горобцях

23 хв. Зубков дуже гостро подавав справа. Кошта кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий

22 хв. Келсі ледь не забив вдруге після подачі Мірощи зліва

20 хв. "Шахтар" пробує атакувати обома флангами, та поки без перспектив

14 хв. як же так. Серія грубих помилок у захисті - Галено отримав пас від захисника "Шахтаря" і спокійно реалізував вихід сам на сам

13 хв. швидка атака "гірників" правим флангом. Зубков віддав у карний майданчик на Коноплю, а той майже з лицьової лінії м'яко подав на ближню стійку, звідки Келсі головою пробив без шансів для Кошти

13 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Келсі

8 хв. як же так. Не найсильніший удар Андре Франку. Різник невдало відбив м'яча, а Галено нічого не завадило добити його у сітку

6 хв. тепер жовта Сікану. За грубу гру проти Жоау Маріу в епізоді, який зовсім не вимагав фолу

4 хв. Карму грубо в'їхав у ноги Судакову і тут же Масса виписав йому "гірчичник"

22:01. починаємо. Гості розіграли м'яч у центрі поля

22:00. хвилина мовчання в пам'ять про загиблого брата голкіпера "Шахтаря" Дмитра Різника - Сергія. Він віддав своє життя за Україну в боях проти російських окупантів

21:57. слухаємо гімн Ліги чемпіонів. А на "Фолькспаркштадіоні" сьогодні яблуку ніде впасти

21:57. команди виходять на поле і за кілька хвилин почнеться гра

21:55. лічені хвилини до початку гри. Гамбург в очікуванні. Якщо не на місцеву команду, так хоч на "Шахтар" у Лізі чемпіонів подивляться

17:04. "Ми знаємо, як німецький народ підтримує Україну та українських людей. У Німеччині проживає багато українців, тому я вважаю, що у нас буде гарна підтримка впродовж усього групового етапу Ліги чемпіонів. Сподіваюся, ми зможемо зробити все можливе й отримати позитивний результат", - сказав капітан "гірників" Тарас Степаненко на передматчевій прес-конференції

16:59. цьогоріч "Шахтар" домашні матчі грає на "Фолькспаркштадіоні", на який німці розкупили понад 37 тисяч абонементів

16:51. шановні вболівальники, вітаємо вас з німецького Гамбурга, де "Шахтар" сьогодні розпочинає свій європейський шлях у Лізі чемпіонів

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії