Неділя, 28 квітня

Наполі - Реал - 2:3 тріумф Королівського клубу на "Дієго Марадона"

"Реал" одноосібно очолив групу С

"Реал" одноосібно очолив групу С "Реал" перемагає у Неаполі Фото: uefa.com

У центральному матчі другого туру Ліги чемпіонів мадридський "Реал" обіграв на виїзді "Наполі".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Неаполя.

Зустріч на стадіоні "Дієго Армандо Марадона" закінчилася з рахунком 2:3.

Нагадаємо, у першому турі обидві команди здобули мінімальні перемоги. "Наполі" переміг "Спортінг" у Бразі (2:1), а "Реал" удома наприкінці вирвав перемогу у німецького "Уніона" (1:0).

Тепер у "Реала" 6 очок, у "Наполі" та "Спортінга" по 3. У третьому турі "Реал" зіграє з португальцями, а неаполітанці – з німцями.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група С. 2 тур

Неапіль. "Дієго Армандо Марадона"
Головний арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)

НАПОЛІ - РЕАЛ - 2:3

1:0 Лео Естігор, 19' (Хвіча Кварацхелія)

1:1 Вінісіус Жуніор, 27' (Джуд Беллінгем)

1:2 Джуд Беллінгем, 34' (Едуардо Камавінга)

2:2 Петр Зеліньськи, 54'

2:3 Алекс Мерет, 78' - автогол

Наполі: 1. Алекс Мерет - 17. Матіас Олівера, 3. Натан, 55. Лео Естігор, 22. Джованні Ді Лоренцо (к) - 20. Петр Зеліньськи, 68. Станіслав Лоботка, 99. Андре-Франк Замбо-Ангісса - 77. Хвіча Кварацхелія, 9. Віктор Осімхен, 21. Маттео Політано

Реал: 25. Кепа - 12. Едуардо Камавінга, 22. Антоніо Рюдігер, 6. Начо (к), 2. Дані Карвахаль - 8. Тоні Кроос, 18. Орельєн Чуамені, 15. Федеріко Вальверде - 7. Вінісіус Жуніор, 5. Джуд Беллінгем, 11. Родріго

_______________________________________________________________

23:57. а завтра свій матч другого туру зіграє донецький "Шахтар" - проти бельгійського Антверпена на виїзді. Початок гри - 19:45

23:56. "Реал" набирає 6 очок і одноосібно очолює групу С. По три очки у "Наполі" і "Спортінг Браги". Без очок поки "Уніон"

90+5 хв. і на цьому лунає фінальний свисток

90+5 хв. Естігор метрів з 10-ти б'є в руки Кепі

90 хв. ще 5 хвилин у господарів, щоб урятувати гру

89 хв. жовта Кепі за затягування часу

88 хв. одразу три заміни у складі господарів: замість Замбо-Ангісси, Лоботки і Олівери вийшли Джованні Сімеоне, Єнс-Люс Каюсте і Маріу Руй

84 хв. Дані Себальос міняє Вінісіуса

83 хв. якимось дивом не забиває "Наполі". Після подачі корнера пожежа у карному майданчику гостей. Осімхену і Ангіссі не вдається пробити по воротах, а Менді вибиває м'яча дуже небезпечно. Ледь не забив у власні ворота

80 хв. ось так. Атакував, атакував "Наполі", а забиває "Реал". Втім у господарів ще є щонайменше 10 хвилин

78 хв. подача з кутового. Захисники виносять м'яч, але точнісінько на ногу Вальверде. Той сильно б'є, невеличкий рикошет і м'яч летить у поперечину, від якої потрапляє у спину Мерета і залітає у ворота

78 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Реал

75 хв. ще по одній заміні: у "Наполі" замість Зеліньськи вийщов Джакомо Распадорі, а у "Реала" Хоселу міняє Родріго

74 хв. а ось і шанс королівського клубу. Мерет відбиває м'яч після удару Вінісіуса. Але точнісінько на Беллінгема. Джуд головою не зміг влучити у порожній кут - пробив повз ворота

72 хв. дуже наполегливо атакують господарі, при цьому припускаючись грубих помилок при передачах. Так і на контратаку можна нарватися

70 хв. Беллінгем заслужив жовту за неспортивну поведінку

70 хв. перша заміна від французького тренера: замість Політано вийшов Ельїф Ельмас

67 хв. з лінії карного майданчика хльостко пробив Ангісса - повз ворота

66 хв. Зеліньськи класним пасом вивів сам на сам Кварацхелію, але Хвіча не зміг втекти від захисника і той встиг заблокувати удар грузина

65 хв. Руді Гарсія з замінами не поспішає

64 хв. Анчелотті робить подвійну заміну: Лука Модріч і Ферлан Менді міняють Крооса і Камавінгу

58 хв. ще один ривок Хвачі зліва в центр. Цього разу пробити не вдалося, але грузин зіграв п'ятою на Зеліньськи і поляк потужно пробив з 20-ти метрів - Кепа відбив м'яча перед собою і на щастя гостей, поруч не було гравців у блакитних футболках

56 хв. Кварацхелія змістився зліва в центр і сильно пробив у ближній кут - м'яч просвистів поруч зі стійкою

54 хв. б'є поляк у лівий кут і м'яч рикошетом від стійки влетів у сітку. Кепа хоч і вгадав напрямок удару, але ніяк не міг дотягнутися до м'яча

54 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Зеліньськи

52 хв. побіг і Тюрпен дивитися кіно. Все ж Начо високо підняв руку, хоч і удар впритул. Пенальті!

50 хв. удар Осімхена Начо блокує рукою. Має бути пенальті. Зараз на VAR дивляться епізод

49 хв. Осімхен намагався замкнути подачу Ді Лоренцо, але лише сфолив проти Рюдігера

46 хв.. у перерві без замін

23:03. поновлюється гра

45+2 хв. і на цьому завершується перший тайм

45+1 хв. б'є Вальверде - рикошет. Але не буде кутового, бо хтось з гравців "Реалу" фолить в атаці

45 хв. Натан дуже жорстко зустрів Родріго - жовта і небезпечний стандарт

41 хв. здалеку б'є низом Політано - Кепа не спить у воротах

40 хв. після розіграшу кутового пробивав Зеліньськи - дуже неточно

39 хв. нарешті і "Наполі" згадав про ворота суперника. Подача справа - Осімхен б'є головою, але Кепа рятує "Реал", відбивши складний ужар

38 хв. захисники блокують дальні удари Вінісіуса і Вальверде

36 хв. контратака "Реалу". Родріго віддав на Вінісіуса, той зліва увірвався в карний майданчик, змістився в центр і пробив - дуже неточно

34 хв. що робить Джуд. Самотужки відібрав м'яча у суперника, увірвався у карний майданчик, обіграв ще оддного захисника і з під третього класним ударом поклав м'яч у дальній кут. Фантастика

34 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Беллінгем

31 хв. Кроос подав корнер невдало

30 хв. Вінісіус пробив з-за меж карного майданчика - рикошет від спини Натана і буде кутовий

29 хв. в центрі Камавінга грубо зіграв проти Політано - і це жовта

27 хв. дуже груба помилка Ді Лоренцо. Біля своїх воріт подарував м'яча Беллінгему, той міг бити сам, але віддав Вінісіусу, а бразилець технічно реалізував вихід віч на віч, класно пробивши зліва у дальній кут

27 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Вінісіус

26 хв. другий кутовий - теж невдало

26 хв. перший корнер Політано - захисники винесли м'яч

25 хв. Зеліньськи пробив здалеку - рикошет від спини Рюдігера і кутовий

19 хв. Кварацхелія з кутового зліва подає на дальню стійку. Натан б'є головою - поперечина, в якої м'яч відлетів до Естігора і той головою пробив під поперечину

19 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Естігор

13 хв. Осімхен намагався пробити зльоту з лінії карного майданчика - м'яч блокує Рюдігер

11 хв. Чуамені б'є головою після подачі з кутового зліва - м'яч летить вище

10 хв. кутовий у гостей справа. Кроос подає - захист виносить м'яч. Але підхопив Беллінгем і пробив з-за меж карного майданчика - рикошет і ще один кутовий. Цього разу зліва

6 хв. відповідь гостей. Родріго приклався до м'яча з 15-ти метрів - відбиває Мерет

4 хв. перша потужна атака господарів завершується дальнім ударом політано в руки Кепі

22:01. гра почалась

21:57. слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:52. на стадіоні імені Дієго Марадони сьогодні яблуку ніде впасти

21:50. Доброго вечора з Неаполя, де за кілька хвилин почнеться суперматч між "Наполі" та королівським "Реалом"

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії