Неділя, 28 квітня

Барселона - Жирона - 2:4 українці кладуть "Барсу" на лопатки

Циганков і Довбик організували перший гол

Циганков і Довбик організували перший гол Жирона перемагає Барселону Фото: Girona FC

Сенсаційна "Жирона" здобула перемогу над "Барселоною" у каталонському дербі у 16-му турі чемпіонату Іспанії.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Барселони.

Вже на початку зустрічі відбувся український гол у ворота "Барси". Віктор Циганков асистував Артему Довбику.

Незабаром Роберт Левандовскі рахунок зрівняв, але ще до перерви гості вийшли вперед. Відзначився Мігель.

У другому таймі "Барсі" не вдавалося створити щось небезпечне біля воріт гостей. А ось "Жирона" забила зусиллями гравців, що вийшли на заміну.

У компенсований час команди "Барса" скоротила відставання, але одразу отримала четвертий м'яч.

"Жирона" піднялася на перше місце у Примері, потіснивши "Реал". Жиронці випереджають Королівський клуб на два очки. "Барселона" четверта та відстає від "Жирони" вже на 7 очок.

ЧЕМПІОНАТ ІСПАНІЇ. 16 тур

Барселона. Олімпійський стадіон

БАРСЕЛОНА - ЖИРОНА - 2:4

0:1 Артем Довбик, 12' (Віктор Циганков)

1:1 Роберт Левандовскі, 18' (Рафінья)

1:2 Мігель Гутьєррес, 40'

1:3 Валері Фернандес, 80' (Крістіан Стуані)

2:3 Ілкай Гюндоган, 90+2'

2:4 Крістіан Стуані, 90+5'

Барселона: 13. Іньякі Пенья - 2. Жоау Канселу, 15. Андреас Крістенсен, 4. Рональд Араухо, 23. Жюль Кунде - 8. Педрі, 22. Ілкай Гюндоган, 21. Френкі де Йонг - 14. Жоау Фелікс, 9. Роберт Левандовскі, 11. Рафінья

Жирона: 13. Пауло Гассаніга - 17. Дейлі Блінд, 5. Давид Лопес, 25. Ерік Гарсія - 3. Мігель Гутьєррес, 14. Алеш Гарсія, 23. Іван Мартін, 20. Ян Коуту - 16. Савіо, 9. Артем Довбик, 8. Віктор Циганков

_______________________________________________________________

00:02. ми ж завершуємо сьогоднішню трансляцію. Вже цього тижня відбудуться заключні матчі групового турніру Ліги чемпіонів. На "Апострофі" будуть трансляції матчів "Манчестер Юнайтед" - "Баварія" у вівторок та "Порту" - "Шахтар" у середу

00:01. але нагадаємо слова Мічела: "ми поки що ні на що не претендуємо, а граємо від гри до гри".

23:59. а "Барселона" залишається на четвертій сходинці

23:58. "Жирона" піднімається на перше місце у Примері, випереджаючи "Реал" на два очки

90+8 хв. все! Впевнена перемога скромних жиронців в столиці Каталонії

90+7 хв. жовта Араухо. За дуже грубу гру в центрі поля

90+5 хв. не буде інтриги. Стуані на правій стійці замикає класну подачу від Порту

90+5 хв. ГОООООООООООООООООООООЛ - Стуані

90+3 хв. нічого собі. Левандовскі ледь не зрівняв. Та його удару головою забракло влучності

90+2 хв. інтрига повертається. Гюндоган отримав передачу справа і метрів з десяти точнісінько пробив у лівий кут

90 хв. Стуані скидав м'яч собі на хід, але його випередив Савіо. Бразилець бив метрів з п'яти - здавалося, що м'ячу нікуди діватися. Та вище воріт

89 хв. Фермін хотів красеня покласти ударом ножицями. Але пробив вище воріт

87 хв. ще одна заміна у гостей: Джон Соліс змінив Івана Мартіна

86 хв. Ямал справа подав на голову капітану. Ілкай пробив вище воріт

83 хв. і ще одна швидка атака гостей. Савіо міг котити на Стуані, але вирішив самотужки розібратися з голкіпером "Барси" - пробив в обличчя Пеньї, від якого м'яч полетів на кутовий

80 хв. Гассаніга вибиваючи м'яча від воріт, віддав точнісінько на Стуані. Уругваєць головою скинув на Валері. Той прокинув м'яч повз Бальде, після чого технічно реалізував вихід сам на сам

80 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Валері Фернандес

80 хв. четверта заміна у "Барси": замість Педрі вийшов Фермін Лопес

78 хв. замість Циганкова вийшов Крістіан Порту, а Валері Фернандес міняє Яна Коуту

77 хв. Циганков не порозумівся з Коуту, проігнорувавши класний пас Яна. Мічел розізлився. Схоже, Віктора замінять наступним

76 хв. з 20-ти метрів Гюндоган б'є низом у правий кут - Гассаніга на місці

73 хв. Довбик йде з поля. Замість нього вийшов уругвайський ветеран Крістіан Стуані

73 хв. подача Савіо зліва дуже неточна

72 хв. близько хвилини намагалися жиронці розхитати оборону "Барси"

67 хв. Гюндоган намагався метрів з 10-ти закрутити м'яч у дальній кут, але схибив

66 хв. потрійна заміна у "Барси": замість Крістенсена вийшов Алехандро Бальде, замість Жоау Фелікса з'явився Ламін Ямал, а Ферран Торрес змінив Рафінью

65 хв. все сміливіше атакують гості, але бракує точного останнього пасу

64 хв. Блінд отримав відкладену жовту за грубу гру проти Рафіньї

62 хв. Циганков віддав класний пас на Алеша Гарсію, той намагався продовжити на Довбика, але Артем на м'яч не пішов

61 хв. справа Коуту намагався покласти м'яч у дальній кут, але пробив дуже неточно

59 хв. Ян Коуту справа віддав класний пас на Довбика. Артем пробити не зміг і віддавав п'ятою пас на Мігеля. Та Кунде розгадав задум українця і зіграв на перехопленні

58 хв. щільний удар Рафіньї низом з 18-ти метрів - м'яч летить по центру воріт і стає легкою здобиччю Гассаніги

55 хв. жиронці на початку другого тайму грають переважно на відбій

54 хв. Фелікс б'є головою після подачі справа - м'яч летить по центру і в руки Гассаніги

53 хв. готувався бити Левандовскі, але несподівано пробив Рафінья - вище

52 хв. Ерік Гарсія збив Левандовскі перед карним майданчиком. Небезпечний штрафний у господарів

49 хв. грубий стик Левандовскі і Гассаніги, але обійшлося без травм

48 хв. майже 43 тисячі вболівальників сьогодні на Олімпійському стадіоні. Невеличка частина - гості з Жирони

47 хв. проти Савіо грубо у підкаті зіграв Кунде, але арбітр за карткою в кишеню не поліз

46 хв. у перерві Хаві і Мічел замін не робили

46 хв. гості розіграли м'яч

23:08. повертаємося на Олімпійський стадіон, де за мить почнеться другий тайм

45+3 хв. Педрі віддав фантастичний пас на Левандовскі. Той вискочив з-за спин захисників, але не зміг переграти Гассанігу - голкіпер ногою відбив удар поляка

45+2 хв. кілька перспективних атак жиронців з обох флангів, але от з фінальним пасом гості грішать

43 хв. могла бути чудова контратака жиронців 4 в 2, але Гутьєррес зліва віддав дуже неточний пас

40 хв. цього разу третій номер "Жирони" потужним ударом з 18-ти метрів увігнав м'яча в ближню дев'ятку

40 хв. ГОООООООООООООООООООООЛ - Мігель Гутьєррес

39 хв. який же момент не реалізували гості. Гутьєррес спершу віддав Довбику. Артему пробити не дали, але він повернув м'яч Мігелю. Далі пішов пас на Савіо і зворотній пас на Мігеля. Хавбек "Жирони" бив тонесенько в правий кут - але схибив

36 хв. Рафінья міг спокійно забивати, але опинившись сам на сам з воротарем, невдало обробив м'яч, дозволивши захиснику його вибити

34 хв. Циганков у контратаці віддав пас в карний майданчик на Довбика, але той самотужки не впорався з трьома захисниками

32 хв. одразу контратака "Жирони". І Кюнде врятував "Барсу", на мить випередивши Довбика, що був готовий замикати подачу Яна Коуту

31 хв. Канселу буквально з метра розстрілював ворота, але пробив у ногу Гассаніги

27 хв. Гутьєррес віддав у карний майданчик на Довбика, отримав зворотній пас, проскочив Араухо і пробив у дальній кут - м'яч буквально розминувся з дальньою стійкою

23 хв. Довбик пробив головою після гострої подачі Савіо зліва - на жаль, повз ворота

18 хв. зрівнюють каталонці. Подачу Рафіньї ударом головою замикає Левандовскі - Гассаніга хоч і зреагував на удар, та не зміг відбити м'яч

14 хв. ривок справа Жоау Фелікса і удар у ближній кут - повз ворота

12 хв. чудовий пас зі своєї половини на Циганкова, той втікає від Крістенсена, вбігає в карний майданчик і прострілює на Довбика, а Артем холоднокровно пробив повз Пенью

12 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Довбик

10 хв. дуже жвавий початок гри. І що цікаво - обидві команди починають пресингувати ледь не біля чужих воріт

7 хв. справа Педрі прострілив на Левандовскі - удар поляка блокують захисники

6 хв. Левандовскі не встиг на гостру прострільну передачу Рафіньї

6 хв. Циганков низом пробив з лінії карного майданчика по центру - Пенья ловить м'яч

4 хв. кутовий "Барси" завершився фолом Жоау Фелікса

3 хв. метушня біля воріт Гассаніги, та зрештою захисники "Жирони" винесли м'яч подалі від воріт

2 хв. подача кутового завершилась неточним ударом Давида Лопеса через себе

2 хв. Довбик увірвався у карний майданчик зліва, на замаху прибрав Араухо, але Крістенсен вибив м'яча на кутовий

22:03. гра почалась. Каталонці розіграли м'яч у центрі

22:02. на трибунах сьогодні багато вболівальників і з Жирони. Їхати до центру Каталонії всього 70 км. Комендантської години, звісно ж, немає. Тож можна після опівночі спокійно повернутися додому

22:00. під гімн "Барселони" команди виходять на поле

21:38. стартова 11-ка "Барси"

21:35. стартовий склад "Жирони". Мічел випускає Циганкова і Довбика з перших хвилин гри

21:30. вітаємо з Барселони, де за півгодини розпочнеться каталонське дербі "Барселона" - "Жирона"

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії