Вівторок, 30 квітня

Ліверпуль - Челсі - 4:1 "червоні" знищили Мудрика і Ко

Лідер Прем'єр-ліги розгромив десяту команду чемпіонату

Лідер Прем'єр-ліги розгромив десяту команду чемпіонату "Червона" ейфорія на "Енфілді" Фото: premierleague.com

У центральному матчі 22-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" вдома познущався з лондонського "Челсі".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Енфілда". Матч закінчився із рахунком 4:1.

"Ліверпуль" був на дві голови сильнішим за "Челсі", а рахунок міг бути значно більшим.

Михайло Мудрик з'явився на полі одразу після перерви. Чи не першим дотиком він міг повернути інтригу, але пробив набагато вище воріт з забивної позиції. А за рахунку 3:1 судді, включаючи VAR, проґавили фол проти Нкунку у карному майданчику господарів.

Але загалом гра пройшла за тотальної переваги "Ліверпуля".

"Червоні" лідирують у чемпіонаті, випереджаючи "Манчестер Сіті" на 5 очок (у городян гра в запасі). На ті ж 5 очок "Ліверпуль" випереджає і "Арсенал", з яким зустрінеться найближчої неділі на виїзді.

"Челсі" залишається на 10-му місці, по сусідству з іншим невдахою сезону "МанЮнайтед". "Сині" відстають від єврокубкової зони на 12 очок.

Зазначимо, що менш ніж за місяць, 25 лютого, "Ліверпуль" та "Челсі" на "Вемблі" розіграють Кубок ліги.

4:1 Луїс Діас, 79'

Ліверпуль: 1. Аліссон Бекер - 2. Джо Гомес, 4. Вірджил ван Дейк, 5. Ібраїма Конате, 84. Конор Бредлі - 17. Кертіс Джонс, 10. Алексіс Мак Аллістер, 8. Домінік Собослаї - 9. Дарвін Нуньєс, 20. Діогу Жота, 7. Луїс Діас

Челсі: 1. Джордже Петрович - 21. Бен Чілвелл, 5. Бенуа Бадіашіле Мукінаї, 6. Тьяго Сілва, 2. Аксель Дісасі - 8. Енцо Фернандес, 25. Мойсес Кайседо - 7. Рахім Стерлінг, 23. Конор Галлахер, 11. Ноні Мадуеке - 20. Коул Палмер

_______________________________________________________________

00:26. а вже у неділю на "Ліверпуль" чекає битва на "Емірейтс" з "Арсеналом". Зараз червоні випереджають "канонірів" на 5 очок

00:25. але у "Челсі" буде шанс на реванш. 25 лютого на "Вемблі" у фіналі Кубка ліги

00:22. статистика гри. Навіть не знаю, про що тут говорити. Тотальна перевага команди Юргена Клоппа

90+6 хв. все! Фантастична перемога "Ліверпуля" і кінець сьогоднішніх страждань для "Челсі"

90+4 хв. відверто дограють команди гру. І навіщо Тірні компенсував шість хвилин

88 хв. до речі, це 200-та перемога "Ліверпуля" під керівництвом Клоппа

86 хв. а "червоні" все продовжують насідати на ворота Петровича

85 хв. і остання заміна у гостей. Замість Палмера вийшов Чезаре Казадеї

83 хв. Боббі Кларк міняє Кертіса Джонса

79 хв. Нуньєс уникнув офсайду, змістився лівіше і прострілив на Діаса, якому залишалося лише влучити у ворота - що той і зробив

Луїс Діас залишив свій автограф у воротах "Челсі"Фото: premierleague.com

79 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Луїс Діас

76 хв. жовта Конате за зрив атаки суперника - фолив проти Нкунку

75 хв. поперечина рятує "Челсі" після сильного удару Нуньєса зльоту. М'яч відскочив до Елліотта - той б'є з-за меж карного майданчика по центру воріт і Петрович ногою зробив сейв. І ще одне добивання - від Мак Аллістера - блокують захисники

74 хв. відверто фолять проти Нкунку у карному майданчику. Але Тірні і його помічники на VAR чомусь пропустили цей епізод

71 хв. Чуквуемека пройшов кількох суперників, увірвався в карний майданчик і віддав пас Нкунку. Той, будучи в оточенні трьох суперників, зумів класно пробити у дальній кут

Нкунку повертає інтригу?Фото: premierleague.com

71 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Нкунку

68 хв. і одразу чотири заміни у складі "Ліверпуля": Трент Александер-Арнольд міняє Бредлі, Коді Гакпо вийшов замість Жоти, Гарві Елліотт - замість Собослаї, а Ендрю Робертсон вийшов замість Джо Гомеса

66 хв. Почеттіно робить четверту заміну. Замість Кайседо вийшов Карні Чуквуемека

65 хв. і ще один класний гол "червоних". Ван Дейк зі своєї половини поля зробив класнючий закид на правий фланг атаки на Бредлі, а той під пресингом Кайседо виконав класну подачу на Собослаї. А Домінік метрів з 10 головою "прошив" Петровича

Собослаї забиває третій гол у ворота "синіх"Фото: premierleague.com

65 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Собослаї

62 хв. Мудрик вривається у карний майданчик і падає. Тірні залишив епізод поза увагою

61 хв. Нуньєс несподівано для себе отримав м'яч у карному майданчику і пробив під поперечину - Аліссон ловить

60 хв. Мудрик відбирає м'яч у суперника біля своїх воріт і проти нього фолять

59 хв. б'є Собослаї - рикошет від стінки і м'яч летить на кутовий

59 хв. небезпечний стандарт у господарів. До воріт 25 метрів

56 хв. захисники блокують удар Жоти - черговий корнер у господарів

51 хв. перший гольовий момент у гостей. Справа Гюсто прострілив на Мудрика. Михайло бив, здавалося б, напевне - але м'яч полетів набагато вище воріт. Ех, забивати треба

48 хв. Нуньєс так довго готував удар, що Кайседо встиг м'яч заблокувати. І пішла контра "синіх". Стерлінг, здавалося б, втече сам на сам, але Конате встиг повернутися і не дав Рахіму пройти до воріт

47 хв. попередження Нуньєсу за гострий язик. Перша жовта для господарів

23:23. починається другий тайм

23:22. і потрійна заміна у "синіх": наш Михайло Мудрик міняє Мануеке. Також на поле виходять Мало Гюсто і Крістофер Нкунку - замість Чілвелла і Галлахера

23:21. повертаються команди на поле. За мить почнеться другий тайм

23:08. красномовна статистика першого тайму. Якісь слова тут зайві. На полі було тотальне домінування господарів

45+6 хв. перерва

45+4 хв. це був перший удар гостей за гру

45+3 хв. з-за меж карного майданчика б'є Енцо - Аліссон ловить м'яч у лівому нижньому куті

45+2 хв. сильний удар Нуньєса у правий кут - і м'яч потрапив у стійку. От не щастить уругвайцю

45+2 хв. Нуньєс битиме пенальті

45 хв. ще й пенальті у ворота гостей. Мукінаї хоч і не спеціально, та наступив на ногу Жоті. Фол і 11-метровий

41 хв. ще й Дісасі отримав жовту за суперечки з арбітром

41 хв. немає там фолу з боку португальця. Тож чистий гол. Хоча той епізод ну ніяк не міг вплинути на взяття воріт. Цей стик був далеко від м'яча

40 хв. знову перегляд VAR за епізод між Жотою і Чілвеллом в центрі поля. На можливий фол з боку Діогу

39 хв. вкидання ауту зліва. Діас отримує м'яч у центрі поля і віддає на вільного справа Бредлі. А той трішки змістився до воріт і виконав сильний та точний удар у дальній кут - без шансів для Петровича

Конор Бредлі забиває класний голФото: premierleague.com

39 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Конор Бредлі

35 хв. Чілвелл падає у карному майданчику господарів - красиво, нічого не скажеш. Ну і Тірні оцінив його нирок і виписав "гірчичник"

33 хв. сам Собослаї б'є і потрапляє у стінку

33 хв. Енцо збиває Собослаї біля карного майданчика. По самісінькому центру і метрів 20 до воріт

31 хв. Петрович рятує "Челсі" після підступного удару Джонса метрів з 15-ти зліва у дальній кут - серб відбив складний удар, витягнувшись в струнку

28 хв. за ударами 10 - 0. Гості поки грають без воріт

24 хв. дивляться на VAR, чи не підіграв собі Жота рукою. Але ні - все чисто. Тож гол зараховано

23 хв. контратака "червоних". Бредлі справа віддав пас на Жоту. Той як таранний форвард пішов на двох захисників, пройшов їх і ударом з 12-ти метрів пробив повз Петровича. А почалася атака господарів з втрати м'яча Чілвеллом біля карного майданчика "червоних"

Діогу Жота відкриває рахунок на "Енфілді"Фото: premierleague.com

23 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Діогу Жота

21 хв. вже три корнери виконали господарів - поки після кутових немає ударів по воротах Петровича

20 хв. здалеку б'є Мак Аллістер - рикошет і кутовий

15 хв. цікаво, що останні сім матчів між командами закінчились внічию - у двох кубкових фіналах позаминулого року переможець визначався в серії пенальті (10:11 у Кубку ліги і 5:6 у Кубку Англії на користь "червоних"). А "Ліверпуль" востаннє дома перемагав "аристократів" у сезоні 2019/20 - тоді битва на "Енфілді" завершилась з рахунком 5:3

14 хв. "сині" могли втекти в контратаку, якби не ефектний підкат Конате проти Палмера в центрі поля

11 хв. Кайседо грубо зіграв проти всюдисущого Діаса

10 хв. швидка атака господарів. М'яч опинився у Діаса. Але колумбієць замешкався і з ударом, і з пасом - тож момент було втрачено

8 хв. який момент у господарів. Нуньєс класно пробив з 20-ти метрів - Петрович кінчиками пальців перевів м'яч у поперечину, від якої той полетів на трибуну

6 хв. Галлахер впав у карному майданчику господарів після стику з ван Дейком - Пол Тірні лиш розводить руками. Не бачить арбітр пенальті в цьому епізоді

5 хв. з глибини подача в напрямку Нуньєса, але м'яч летів зависоко і опинився в руках Петровича

3 хв. "червоні" здійснили першу вилазку до воріт "синіх". Луїс Діас зліва виконав простріл - але м'яч полетів за межі поля

22:16. починаємо! Господарі розіграли м'яч у центрі поля

22:14. традиційно вболівальники співають You'll never walk alone

22:09. на трибунах "Енфілда" ніде яблуку впасти

21:59. вболівальники обіцяють ледь не кожного матчу співати на честь Клоппа і влаштовувати йому пам'ятні хвилини

21:56. нагадаємо, що після цього сезону керманич "червоних" Юрген Клопп йде з команди. Про це він оголосив кілька тижнів тому

21:56. і основа "аристократів"

21:54. стартова 11-ка господарів. Все ще без Мо Салаха

21:39. наш Михайло Мудрик залишився на лаві запасних

21:31. Вітаємо з Ліверпуля, де сьогодні відбудеться топ-матч між місцевим "Ліверпулем" і лондонським "Челсі"