Субота, 27 квітня

Інтер - Атлетіко - 1:0 скромна перемога у великій грі

"Нерадзуррі" перемагають удома завдяки голу Арнаутовича

Марко Арнаутович Гол Марко Арнаутовича приніс Інтеру перемогу над Атлетіко Фото: uefa.com

У Лізі чемпіонів відбуваються матчі 1/8 фіналу. У Мілані "Інтер" приймав мадридський "Атлетіко".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Мілану. А матч закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів.

Переможний гол забив Марко Арнаутович у середині другого тайму. Зазначимо, що "Інтер" міг перемогти з великим рахунком, але Лаутаро і той же Арнаутович не реалізували низку моментів.

"Атлетіко" моментів біля воріт суперника мав небагато.

Зустріч у відповідь відбудеться за три тижні в Мадриді.

Як не дивно, але ці команди лише втретє грають між собою. Перша зустріч була у матчі за Суперкубок Європи у 2010 році, яку виграли "матрацники" (2:0). А влітку 2018 року команди зіграли у комерційному турнірі Міжнародний кубок чемпіонів (1:0 на користь "нерадзуррі").

Якщо дивитися на внутрішні чемпіонати, то "Інтер" впевнено лідирує у Серії А, випереджаючи "Ювентус" на 9 очок, ще й із грою у запасі. "Атлетіко" в Прімері четвертий, відстаючи від лідируючого "Реала" на 11 очок. Але у "матрацників" думки швидше не про те, як наздогнати

"Реал", а як би не пропустити вперед "Атлетік", у якого на два очки менше.

До речі, це не єдина італійсько-іспанська рубка в 1/8 фіналу. У середу, 21 лютого, свій перший матч зіграють "Наполі" та "Барселона". Онлайн трансляцію з Неаполя також дивіться на "Апострофі".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Перший матч

Мілан. "Джузеппе Меацца"
Головний арбітр: Іштван Ковач (Румунія)

ІНТЕР - АТЛЕТІКО - 1:0

1:0 Марко Арнаутович, 79'

Інтер: 1. Ян Соммер - 95. Алессандро Бастоні, 6. Стефан де Врей, 28. Бенжамен Павар - 22. Генріх Мхітарян, 20. Хакан Чалханоглу, 23. Ніколо Барелла - 32. Федеріко Ді Марко, 35. Маттео Дарміан - 10. Лаутаро Мартінес (к), 9. Маркус Тюрам

Атлетіко: 13. Ян Облак - 22. Маріо Ермосо, 2. Хосе Марія Хіменес, 20. Аксель Вітсель - 12. Самуел Ліно, 16. Науель Моліна - 8. Сауль Ньїгес, 6. Коке (к), 5. Родріго де Пауль - 7. Антуан Грізманн, 14. Маркос Льоренте

_______________________________________________________________

23:57. а завтра на нас чекає не менш цікаве протистояння НАПОЛІ - БАРСЕЛОНАФ

23:56. за три тижні відбудеться гра у відповідь у Мадриді

90+5 хв. фінальний штурм "Атлетіко" не вдається і на цьому завершується гра

90+4 хв. Августо ледь не порвав футболку Рейнілдо. І це також жовта

90+3 хв. ще жовта гостям. Коке її отримав чи то за фол проти Фраттезі, чи за розмови з Ковачем

90 хв. ще 5 хвилин грати - саме стільки компенсував Ковач

90 хв. контратака "Інтера" завершилась нічим. Фраттезі увірвався у карний майданчик, але замість удару чомусь потягнув м'яч аж до кутового прапорця

88 хв. на останні хвилини гри замість Лаутаро вийшов Алексіс Санчес

88 хв. Мората намагався кивком голови переправити м'яч у сітку після подачі зліва - та пробив повз

86 хв. Фраттезі зриває атаку шостей фолом проти Ліно

84 хв. в центрі Мората сфолив проти Павара - і це жовта за зрив атаки

83 хв. Савіч завалив на газон Лаутаро, ще й після свистка висловив невдоволення арбітру

82 хв. "Атлетіко" прокинувся наче ведмідь зі сплячки і великими силами побіг в атаку

81 хв. сильний удар Ліно здалеку - м'яч просвистів поруч з лівою стійкою

79 хв. провал захисників в центрі поля. Лаутаро отримав м'яч і втік на рандеву з Облаком. Словак відбив удар аргентинця, але на добиванні зіграв Арнаутович. Удар у порожні ворота і відчайдушний підкат Ліно ситуацію не врятував

Арнаутович нарешті забивФото: uefa.com

79 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ - Арнаутович

78 хв. Грізманн отримав достатньо сьогодні по ногах і йде з поля. Виходить Анхель Корреа

77 хв. Лаутаро класно пробив головою пісдя подачі Чалханоглу справа - але й Облак не спить у воротах і ловить м'яч намертво

76 хв. зліва Арнаутович подає - захисники м'яч виносять, але підхопив за межами карного майданчика Чалханоглу і сходу пробив - блокує хтось з "матрацників"

74 хв. потужний удар чи то простріл Думфріса справа - Облак відбиває ногою, а добити Арнаутовичу не дають захисники

72 хв. і чергова заміна від Сімоне Індзагі: Давіде Фраттезі міняє Мхітаряна

69 хв. фланги вирішив освіжити і Індзагі: замість Дарміана і Ді Марко вийшли Дензел Думфріс і Карлос Августо

68 хв. подвійна заміна від Сімеоне: замість Моліни і Ермосо вийшли Пабло Барріос і Рейнілду

67 хв. стандарт у "Атлетіко". Подача в карний майданчик на Морату і Ковач фікусує фол в іспанця

63 хв. Боже, який шанс марнує Арнаутович. Віддав на Лаутаро, побіг в карний майданчик, отримав пас у відповідь, але з п'яти метрів запустив м'яча вище воріт. Вболівальники "Інтера" в а... шоковані

23:21. тим часом, ПСВ зрівнює рахунок у грі з "Боруссією". На 56-й хвилині Люк де Йонг реалізував пенальті

60 хв. Коке б'є здалеку після скидки від Грізманна - м'яч летить на трибуну

59 хв. перший корнер у "Атлетіко". Подача в руки Соммеру

58 хв. де Врей, Льоренте і Соммер летіли на м'яч - добре, що хоч без травм. Бо стик був досить жорсткий

56 хв. перший момент у гостей після перерви. Ліно зіграв у стіночку з де Паулем і пробив у ближній кут - промах

55 хв. а ось Барелла - не факт, що продовжить гру. Накулькує хав "нерадзуррі"

54 хв. Сімеоне випускає на поле Альваро Морату замість Сауля

53 хв. Ермосо жорстко зіграв проти Барелли

52 хв. Барелла з глибини виконав подачу на Арнаутовича - Марко б'є головою - повз ворота

50 хв. Індзагі емоційно реагує на промах Арнаутовича

49 хв. Ді Марко зліва віддав розкішну передачу під удар Арнаутовичу - Марко пробив у дотик, але у ворота не влучив

48 хв. після кутового метушня у воротарському майданчику гостей - зрештою Ковач фіксує фол в атаці

47 хв. спроба Лаутаро пробити з гострого кута справа - блокує Вітсель

23:05. господарі розіграли м'яч у центрі - почався другий тайм

23:05. а Дієго Сімеоне міняє центрбеків. Замість Хіменеса виходить Стефан Савіч

23:04. Сімоне Індзазі замість Тюрама випустив Марко Арнаутовича

23:03. по одній заміні у перерві

23:02. повертаємося на "Джузеппе Меацца", де зараз почнеться другий тайм

22:50. "Інтер" у першому таймі був ближчий до гола, але свої моменти не реалізував

Ударам Лаутаро Мартінеса бракує влучностіФото: uefa.com

45+1 хв. на цьому перший тайм завершується - перерва

44 хв. Барелла справа викотив м'яч під удар Тюраму - француз бив з-під двох захисників, але Облак взяв удар, хоч і не зафіксував м'яч з першої спроби

42 хв. могла бути чергова швидка атака "Інтера", але Чалханоглу віддав неточний пас на Тюрама

39 хв. замість подачі італійці вирішили розіграти кутовий і тут чудово зіграв Грізманн, записавши собі в актив перехоплення. Та розвинути атаку гості не змогли

38 хв. в центрі поля Де Пауль подарував м'яч Тюраму. Той пробіг з м'ячем до карного майданчика і віддав на Лаутаро. Той бив на виконання у дальній кут, але м'яч встиг заблокувати захисник на кутовий

37 хв. Лаутаро головою замикав подачу справа - пробив низом по центру, але Облак склався і спокійно піймав м'яч

36 хв. цікаво, що попри боротьбу і напругу мінімум фолів

33 хв. передача з глибини - Тюрам скинув, а Лаутаро зльоту пробив з 20-ти метрів - м'яч просвистів над поперечиною

32 хв. господарі вперше за дві хвилини вийшли зі своєї половини поля. І тут же знову прикра втрата

28 хв. в останні хвилини багато боротьби

Коке проти БареллиФото: uefa.com

23 хв. у паралельному матчі "Боруссія" вже перемагає у Ейндховені. Рахунок на 24-й хвилині відкрив Мален

19 хв. Льоренте справа віддав класний удар під удар Ермосо. Захисник з 20-ти метрів пробив зльоту - та м'яч полетів аж до кутового прапорця

18 хв. могла бути гольова атака господарів. Де Врей і Тюрам вискочили два в один - але захисник віддав бездарний пас на форварда

14 хв. і дійсно. Там м'яч якщо й потрапив у руку, то випадково - немає за що ставити пенальті, як би гравці "Інтера" його не просили

13 хв. Лаутаро метрів з 15 б'є зльоту - подвійний рикошет - м'яч від ноги Вітселя потрапив у руку Моліни. Ковач не поставив 11-метровий. Та й помічники VAR не порадили йому дивитися відео

12 хв. і знову на вістрі Ліно. Удар лівого вінгера гостей - повз ворота

12 хв. Ліно гостро прострелив зліва, але Маркус Льоренте і Грізманн до м'яча не дотягнулися

11 хв. контратака "нерадзуррі" захлинулась після неточного пасу Мхітаряна і перехоплення Моліни

10 хв. "Атлетіко" високим пресингом на половині поля суперника м'яч відбирає. А от далі пішов неточний пас на Грізманна

9 хв. метрів з 15 зльоту б'є Чалханоглу - неточно

5 хв. що цікаво. Свого часу Дієго Сімеоне і в "Інтері" грав, і в "Лаціо" разом з керманичем "нерадзуррі" Сімоне Індзагі

4 хв. перша спроба господарів загострити біля воріт. Барелла віддав пас в карний майданчик на Тюрама, але захисники не дали французу толком прийняти м'яч

22:04. повертаючись до фігури Андреаса Бреме - він відомий насамперед тим, що забив єдиний гол у фіналі чемпіонату світу-1990. Нас покидають зірки дитинства тих, хто ще народився в Союзі

22:03. починаємо - гості розіграли м'яч в центрі поля

22:02. хвилина мовчання в пам'ять про легендарного німецького захисника Андреаса Бреме. Він з 1988 по 1992 роки грав за "Інтер"

22:00. у паралельному матчі в Ейндховені ПСВ грає з дортмундською "Боруссією"

21:59. слухаємо гімн Ліги чемпіонів, у фінальному акорді якого вболівальники "Інтера" вигукують The Champions. І дійсно, "Інтер" дуже близький до чемпіонства

21:20. керманич гостей Дієго Сімеоне обрав наступну 11-ку на гру

Стартовий склад "матрацників"Фото: Facebook Atletico

21:18. стартовий склад господарів

Стартовий склад "нерадзуррі"Фото: Inter Facebook

21:15. вітаємо з Мілану, де сьогодні "Інтер" зустрічається з "Атлетіко" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії