Вівторок, 30 квітня

Реал - Манчестер Сіті - 3:3 фантастична битва у Лізі чемпіонів

Третій рік поспіль жереб зводить "Реал" та "Манчестер Сіті"

Реал - Манчестер Сіті Родріго проти Аканджи Фото:.uefa.com

Мадридський "Реал" та "Манчестер Сіті" влаштували фантастичне видовище для вболівальників у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із "Сантьяго Бернабеу". Матч закінчився із рахунком 3:3.

Вже на другій хвилині гості відкрили рахунок. Несподіваний удар Бернарду Сілви зі штрафного – і Андрій Лунін не встиг зреагувати.

Але "Реал" відповів двома голами на 12-й та 14-й хвилинах. Щоправда, обидва рази мадридцям допомагали рикошети. Проте "Реал" впевнено вів гру і був зобов'язаний до перерви забивати ще 2-3 голи.

У середині другого тайму вже "Сіті" зумів переламати хід зустрічі завдяки класним голам Фодена та Гвардіола. У Луніна не було шансів.

Але і "Реал" відповів неймовірним голом Вальверде, який став справжньою окрасою матчу. У підсумку, 3:3 – і все вирішиться 17 квітня у Манчестері.

В іншому матчі дня "Арсенал" та "Баварія" зіграли в Лондоні з рахунком 2:2. Зустріч у відповідь - 17 квітня в Мюнхені.

У півфіналі, нагадаємо, між собою зіграють переможці цих пар.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/4 фіналу. Перший матч

Мадрид. "Сантьяго Бернабеу"
Головний арбітр: Франсуа Летесьє (Франція)

3:3 Федеріко Вальверде, 79'

Реал: 13. Андрій Лунін - 23. Ферлан Менді, 22. Антоніо Рюдігер, 18. Орельєн Чуамені, 2. Дані Карвахаль (к) - 12. Едуардо Камавінга, 8. Тоні Кроос, 15. Федеріко Вальверде - 7. Вінісіус Жуніор, 5. Джуд Беллінгем, 11. Родріго

МС: 18. Стефан Ортега - 24. Йошко Гвардіол, 3. Рубен Діаш (к), 25. Мануель Аканджи, 5. Джон Стоунс - 8. Матео Ковачіч, 16. Родрі - 10. Джек Гріліш, 47. Філ Фоден, 20. Бернарду Сілва - 9. Ерлінг Холанд

______________________________________________________________

23:57. завтра ж на нас чекають матчі ПСЖ - БАРСЕЛОНА і АТЛЕТІКО - БОРУССІЯ ДОРТМУНД

23:56. завершилась битва в Лондоні. АРСЕНАЛ - БАВАРІЯ - 2:2. Тож і у тому двобої все вирішиться у Мюнхені

90+4 хв. отже, бойова нічия на "Сантьяго Бернабеу". Все вирішиться 17 квітня у Манчестері. Впевнений, на "Етіхаді" буде гаряче

90+3 хв. вже дограють команди, не поспішаючи

90 хв. після розіграшу кутового Карвахаль пробив з-за меж карного майданчика - повз ворота

89 хв. Модріч справа виконав гостру подачу на Беллінгема, але Стоунс встигає у падінні вибити м'яч на кутовий

88 хв. Бернарду Сілва зриває швидку атаку господарів фолом проти Браїма Діаса

87 хв. а Гвардіола лише зараз робить першу заміну. Та й ту вимушену. Фоден, кульгаючи, йде з поля - а виходить Хуліан Альварес

86 хв. третя заміна від Анчелотті: центрфорвард Хоселу міняє Вінісіуса

81 хв. за суперечки з Летесьє жовта Карвахалю

79 хв. господарі перехопили м'яч в центрі поля. Модріч протягнув майже до карного майданчика і віддав лівіше на Вінісіуса. А той м'яко подав на протилежний фланг - Вальверде зльоту метрів з 15-ти поклав м'яч у дальній кут. Гол-красень

для Вальверде це перший єврогол в сезоніФото: uefa.com

79 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Вальверде

76 хв. змінився рахунок у Лондоні - Троссар забиває "Баварії" і тепер там 2:2

74 хв. два гострих корнера від Модріча - але без ударів

73 хв. Карло Анчелотті реагує на рахунок подвійною заміною - Лука Модріч і Браїм Діас виходять замість Родріго і Крооса

72 хв. ось так - двома класними ударами гості виходять уперед

71 хв. Гріліш зліва побачив підключення в атаку Гвардіола і відкотив чеху. Той класним ударом вбив павучка у правій дев'ятці воріт "Реалу" - відчайдушний стрибок Луніна не врятував

Йошко Гвардіол (справа) забив свій перший гол в сезоніФото: uefa.com

71 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Гвардіол

68 хв. дальній удар Крооса - подвійний рикошет і м'яч летить в руки Ортезі

66 хв. Бернарду Сілва справа віддав пас на Стоунса, а той відкотив від удар Фодену - Філ зарядив у ліву дев'ятку. Без шансів для Луніна

Філ Фоден зрівнює рахунокФото: uefa.com

66 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Фоден

65 хв. Чуамені встигає заблокувати удар Фодена з 20-ти метрів - а могло бути дуже небезчечно

62 хв. Вінісіус з Родріго класно розібралися з захистом гостей. Віні відкотив на Вальверде, але у Федеріко відверто не вийшов удар

60 хв. втрата "Реалу" в центрі і вже Бернарду Сілва дальнім ударом перевіряє пильність Луніна - Андрій відбиває м'яч перед собою, а захисники виносять подалі від воріт

60 хв. Фоден змістився справа і пробив - Лунін ловить м'яч

59 хв. "міщани" близько хвилини катали м'яч на половині поля суперника, а завершилась атака пасом в аут

57 хв. Вінісіус отримав пас з глибини і метрів з десяти пробив з-під Стоунса - вище

55 хв. Гріліш зі штрафного справа подає, а Родрі б'є головою метрів з восьми - вище воріт

54 хв. Беллінгем накрутив двох захисників у карному майданчику "Сіті" і намагався поцілити низом у дальній кут - не влучив

51 хв. цього разу Лунін вже виставив стінку. Б'є Бернарду Сілва - і потрапляє у стінку

50 хв. Вінісіус фолить проти Гріліша. Небезпечний штрафний. Метрів 30 до воріт

50 хв. зліва Фоден намагався знайти голову Холанда, та зробив надто сильну подачу

49 хв. Гріліш зліва вривається в карний майданчик, отримує пас від Ковачіча і сильно б'є метрів з 18-ти зліва - вище воріт

46 хв. почався другий тайм і в Лондоні. Там "Арсенал" після перших 45 хвилин поступається "Баварії" - 1:2

46 хв. Анчелотті і Гвардіола замін у перерві не робили

46 хв. свисток Летесьє і господарі починають з центру

23:05. повертаємося на "Сантьяго Бернабеу", де за мить почнеться другий тайм

45+3 хв. Летесьє відправляє команди у роздягальні - перерва

45+1 хв. Холанд намагався зіграти головою, але лише правила порушив. Норвежця сьогодні не видно на полі

42 хв. Вінісіус мчить лівим флангом і прострілює в бік Вінісіуса, але добре на виході грає Ортега

41 хв. справа гостро подавав Вінісіус, але м'яч перелетів через карний майданчик

37 хв. проти Вінісіуса грубо грає Аканджи і це жовта. Плюс Мануель зривав контратаку господарів

33 хв. Вінісіус виклав м'яч під удар Родріго, а той з вбивчої позиції з 18-ти метрів пробив вище воріт

33 хв. змінився рахунок у Лондоні - "Баварія" вийшла вперед. Саліба фолить проти Сане у карному майданчику і Харрі Кейн впевнено реалізував 11-метровий

32 хв. захисники блокують удар Гріліша з лінії карного майданчика

26 хв. здалеку б'є Вінісіус - повз ворота

25 хв. Лунін здорово грає на виході після подачі справа від Бернардо Сілви

23 хв. зазирнемо на хвильку в Лондон, а там 1:1. На 12-й хвилині Сака відкрив рахунок, а за 6 хвилин Гнабрі його зрівняв

19 хв. підступний удар здалеку у лівий нижній кут від Вальверде, але цього разу Ортега рятує "міщан"

15 хв. оце так запалили господарі, різко перевернувши хід гри

14 хв. Вінісіус на лівому флангі віддав пас на хід Родріго. Перед ним було двоє захисників, але 11-й номер Королівського клубу катнув м'яч поміж ніг Аканджи і дезорієнтував Ортегу, що вибіг з воріт. М'яч повільно закотився у ворота гостей

14 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Родріго

12 хв. Камавінга справа змістився до центру і пробив метрів з 25-ти - м'яч зачепив ногу Рубена Діаша і полетів у протихід Ортезі

Камавінга зрівнює рахунок не без допомоги рикошетуФото: uefa.com

12 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Камавінга

7 хв. знову на газоні опинився Біллінгем. "Сантьяго Бернабеу" лютує, але Летесьє і тут не бачить фолу

6 хв. Гріліш бив з 10 метрів, але одразу троє захисників кинулися під удар

5 хв. хм. Грубовато Гвардіол зіграв проти Беллінгема, але Летесьє не фіксує порушення правил. "Сантьяго Бернабеу" свистить

3 хв. несподіваний і цікавий початок

2 хв. Бернарду Сілва несподівано замість подачі пробив низом у лівий кут і Лунін, не чекаючи на такий розвиток подій, не зміг відбити удар

Бернарду Сілва забиває вже на 2-й хвилиніФото: uefa.com

2 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Бернарду Сілва

1 хв. гострою атакою відповідають і господарі. Чуамені збиває Гріліша і бачить перед собою жовту картку

1 хв. і одразу ж гостра атака зліва. Вінісіус прострілює, а захисники м'яч виносять

22:01. Летесьє дає стартовий свисток - і гості починають з центру поля

21:57. а тепер слухаємо ще один гімн - Ліги чемпіонів

21:55. фантастичне виконання гімну Королівського клубу у виконанні вболівальників. І під фінальні акорди гімну команди виходять на поле

21:50. а у нас 10 хвилин до початку гри. Вболівальники вже готуються співати клубний гімн - Hala Madrid

21:44. у Пепа Гвардіоли сьогодні не без втрат. Схоже, на передматчевому тренуванні пошкодження отримав Кевін де Брюйне, тому що його участь у грі була запланована. Але раптово він випав зі стартової обойми

21:43. також сьогодні у Лондоні "Арсенал" грає перший матч 1/4 фіналу з "Баварією". Про перебіг гри в Лондоні також повідомлятиму

21:04. а це стартова 11-ка від Пепа Гвардіоли

20:58. стартовий склад господарів - у воротах наш Андрій Лунін

20:18. вітаємо з Мадриду, де сьогодні мадридський "Реал" і "Манчестер Сіті" зіграють перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії