Субота, 4 травня

Арсенал - Челсі - 5:0 "червоний" рекорд у лондонському дербі

"Арсенал" Зінченка розбив "Челсі" Мудрика

Арсенал громить Челсі У "Арсенала" рекордная победа над "Челси" Фото: premierleague.com

У перенесеному матчі 29 туру англійської Прем'єр-ліги "Арсенал" розгромив "Челсі" в лондонському дербі.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Емірейтс". Матч закінчився із рахунком 5:0.

Лондонці забили по швидкому голу у кожному з таймів. А до середини другої половини довели рахунок до розгрому.

Михайло Мудрик вийшов в основі "Челсі" та був замінений вже після четвертого голу "канонірів". Як і весь "Челсі", Михайло провів бляклий матч.

Олександр Зінченко вийшов на поле вже за рахунку 5:0 і в час, що залишився до кінця матчу, був одним з найактивніших у складі "канонірів". Наприкінці зустрічі Сашко ефектним пасом зі своєї половини поля вивів Мартінеллі віч-на-віч, але той програв дуель Петровичу.

Зазначимо, що це найбільша перемога "Арсеналу" над "Челсі". З таким рахунком "каноніри" у "синіх" ще не вигравали. А ось у "Челсі" найбільша перемога 6:0. Це було в золоті часи команди Жозе Моурінью.

"Арсенал" лідирує в АПЛ. "Каноніри" випереджають на 3 очки "Ліверпуль" та на 4 - "Манчестер Сіті". Щоправда, у команд із Ліверпуля та Манчестера одна і дві гри в запасі відповідно.

А ось "Челсі", який напередодні вилетів від "Манчестер Сіті" у півфіналі Кубка Англії, все ще бореться за зону Ліги Європи / Ліги конференцій. Шансів зачепитися за Лігу чемпіонів "сині" не мають. Відставання "синіх" від "Ньюкасл Юнайтед", який іде шостим, становить лише три очки (це місце у Лізі Європи, а сьоме місце – Ліга конференцій). На два єврокубкові місця претендують "Челсі", "Ньюкасл Юнайтед", "Манчестер Юнайтед" та "Вест Хем Юнайтед".

Додамо, що у першому колі команди зіграли 2:2 на "Стемфорд Брідж". А загалом у лондонському дербі часто перемагають гості. В останніх десяти матчах АПЛ лише 3 перемоги у господарів, 2 нічиїх та 5 перемог гостей.

5:0 Бен Вайт, 70'

Арсенал: 22. Давид Рая - Такехіро Томіясу, 6. Габріель Магальяеш, 2. Вільям Саліба, 4. Бен Вайт - 41. Деклан Райс, 5. Томас Партей, 8. Мартін Едегор (c) - 19. Леандро Троссар, 29. Кай Хаверц, 7. Букайо Сака

Челсі: 28. Джордже Петрович - 3. Марк Кукурелья, 5. Бенуа Бадьяшиль, 2. Аксель Дісасі, 42. Алфі Гілхріст - 8. Енцо Фернандес, 25. Мойзес Кайседо - 10. Михайло Мудрик, 23. Конор Галлахер (c), 11. Ноні Мадуеке - 15. Ніколя Джексон

________________________________________________________

23:58. як бачимо зі статистики, у "канонірів" сьогодні була тотальна перевага

23:55. "каноніри" на 3 очки відірвались від "Ліверпуля" і на чотири - від "Манчестер Сіті". Але у цих команд зіграно на одну і дві гри менше

90+8 хв. фінальний свисток! Ми є свідками рекордної перемоги "Арсенала" над "Челсі"

90+7 хв. Зінченко класним пасом зі своєї половини поля вивів Мартінеллі сам на сам, а той програв мікродуель Петровичу

90+3 хв. Райс зліва зробив класний простріл на Мартінеллі, а той просто стояв і дивився на м'яч

90+1 хв. Мартінеллі скинув на Жезуса, а той сильно бив з 15-ти метрів справа у дальній кут - не влучив у ворота

90 хв. аж 7 хвилин додає Хупер - навіщо))

89 хв. Жезус ефектним пасом намагався вивести Вайта на хет-трик, але той не побіг на м'яч

88 хв. Вієйра б'є з 18-ти метрів - м'яч просвистів поруч з правою дев'яткою

87 хв. відверто дограють команди

83 хв. Райс б'є з десяти метрів - стійка рятує гостей. Але в офсайді був Деклан

82 хв. Сака йде з поля, замість нього вийшов Фабіо Вієйра

79 хв. подвійна заміна у "синіх": Чезаре Казадей і Тьяго Сілва міняють Гілхріста і Мадуеке

78 хв. якщо гра так і завершиться - це буде найбільша перемога "Арсеналу" над "Челсі". До цього було 5:1. А от "Челсі" вигравало дербі з і рахунком 6:0. Втім у "канонірів" ще є час

76 хв. жовта Вайту. Але, зізнаюсь, випустив з уваги, за що

75 хв. а "Челсі", схоже, вивісив білий прапорець

72 хв. і одразу чотири заміни у "канонірів": замість Хаверца, Троссара, Партея і Томіясу вийшли Габріел Жезус, Габріел Мартінеллі, Жоржиньйо і наш Олександр Зінченко

70 хв. Сака справа віддав на Едегора, а Мартін чудовим пасом-черпачком закинув м'яч на Вайта - той зльоту, здавалося б, робив навіс, але м'яч по дузі влетів у дальній кут

70 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Вайт

68 хв. Стерлінг б'є зі штрафного з 25-ти метрів по центру - і Рая ловить м'яч

67 хв. Почеттіно реагує замінами, хоча вже пізно. Рахім Стерлінг і Тревор Чалоба міняють Мудрика і Енцо

66 хв. Сака справа віддав на Хаверца, а той дуже класним ударом з 12-ти метрів пробив у правий кут - м'яч від стійки влетів у сітку

66 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Хаверц

61 хв. Джексон ефектно посадив на п'яту точку Томіясу, але, вийшовши сам на сам з Рая, пробив повз ворота

60 хв. дальні удари Едегора і Партея блокують захисники

60 хв. вихід "канонірів" 2 в 2, але Троссар завозився з м'ячем

57 хв. класний пас Едегора на Хаверца, той виграє забіг у Кукурельї, вбігає у карний майданчик і сильним та точним ударом під поперечину доводить справу до розгрому

Хаверц доводить рахунок до розгромногоФото: premierleague.com

57 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Хаверц

53 хв. і знову швидкий гол від господарів. Почеттіно треба вносити корективи, якщо він хоче спробувати врятувати цей матч

52 хв. "каноніри" розіграли "кутовий". Едегор відкотив під удар Троссару. Бельгієць б'є сильно, але пас-рикошет від Партея і м'яч відлетів до Вайта, що стояв неприкритим у воротарському майданчику справа. Бен технічно поклав м'яч у дальній кут

Бен Вайт ефектно зіграв у воротарському майданчикуФото: premierleague.com

52 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Вайт

51 хв. Едегор справа з глибини віддав пас-цукерочку на Хаверца. Той відірвався від захисників і в дотик бив у ближній кут - м'яч від ноги Петровича йде на кутовий

49 хв. перехоплення "канонірів" на чужій половині. Атака 3 в 2. Едегор віддав правіше на Райса, а той увірвався в карний майданчик і пробив у ближній кут - Петрович не без зусиль, але ловить м'яч

47 хв. перехоплення гостей на чужій половині поля і Партей змушений збивати Джексона

46 хв. у перерві без замін

23:02. і починається тайм другий - господарі розіграли м'яч у центрі

23:02. а от і "аристократи" повертаються

23:02. гравці "Арсеналу" вже на полі

23:01. повертаємося на "Емірейтс", де зовсім скоро почнеться другий тайм

22:48. і статистика першого тайму. Дивно що у гостей нуль ударів у площину порахували. Щонайменше один був

45+1 хв. перший тайм завершено - відпочиваємо і повернемося за 15 хвилин

45+1 хв. ще й Мікелю Артеті жовта за надмірні емоції

45 хв. Троссар скосив Кукурелью - і бельгійцю жовта

44 хв. гострий простріл Мадуеке справа - м'яч в руках у Давида Рая

43 хв. Кукурелья в центрі поля затоптав Сака - і це також "гірчичник"

42 хв. Гілхрісту жовта за грубу гру проти Троссара

40 хв. Енцо з глибини зробив гостру подачу в карний майданчик - Галлахер на мить програв забіг проти Рая і той піймав м'яч

36 хв. Троссар зліва виконав дуже гостру подачу - але Хаверц з Сака на м'яч не пішли, а лишень проводжали його поглядом

34 хв. Сака намагався зліва метрів з 20-ти закрутити м'яч у дальній кут - дуже неточно

33 хв. дальній удар Троссара - рикошет від захисника і м'яч летить повз ворота

30 хв. Кукурелья, опинившись на вістрі зліва, б'є по центру - і Рая відбиває перед собою. Кукурелья підхопив і викотив на Енцо. Той з лінії карного майданчика намагався більярдним ударом покласти м'яч у лівий кут - але трішечки забракло влучності

26 хв. сильний удар Хаверца - і знову Петрович рятує

26 хв. Сака метрів з 12-ти б'є з-під Кукурельї - Петрович ловить. Але навіть якби й забив, то Едегор, що віддавав йому пас, був в офсайді

25 хв. зліва класна подача Мудрика на дальню стійку, але боротьбу у повітрі виграють захисники

22 хв. Райс потужно стріляє з 20-ти метрів - м'яч просвистів над поперечиною

21 хв. позиційна атака гостей завершується подачею Гілхріста в руки Давиду Рая

18 хв. кутовий зліва у "Челсі". Дуже гостра подача Мудрика - Бадьяшиль на ближній стійці скидає, а Дісасі розминувся з м'ячем перед порожніми воротами. Як не забив француз - дивина

16 хв. Галлахер виконав небезпечний простріл зліва - Мадуеке до м'яча не встигає

15 хв. Томіясу замикає навіс Райса зліва - б'є головою дуже неточно

14 хв. два поспіль кутових господарів - справа і зліва - і обидва рази захист м'яч виносить

13 хв. чи не перша за матч спроба лондонців піти в атаку великими силами завершується втратою м'яча

10 хв. "сині" втрачають м'яч на власній половині поля - пішов пас на Хаверца, але німець замешкався з ударом, а його пас на Троссара прочитав Кайседо

8 хв. Едегор зі штрафного зліва подає у воротарський майданчик - Петрович надійно грає на виході

6 хв. господарі не зупиняються і продовжують насідати на ворота Петровича

4 хв. швидкий гол "канонірів". Райс майже з центру поля доходить до карного майданчику і віддає лівіше на Троссара, а той метрів з 10-ти прицільно пробив у ближній кут під опорну ногу Петровичу

Леандро Троссар відкриває рахунокФото: premierleague.com

4 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Троссар

3 хв. "каноніри" намагаються високо пресингувати з перших хвилин

1 хв. Хаверц падає в карному майданчику у боротьбі за м'яч з Бадьяшилем. Але перед цим німець заліз в офсайд

22:00. гості розіграли м'яч в центрі поля - поїхали

21:59. фанати "канонірів" співають клубний гімн і все готово до початку гри

21:54. сьогоднішня гра вкрай важлива для обох команд. "Арсенал" бореться з "Манчестер Сіті" і "Ліверпулем" за чемпіонство. А "Челсі" все ще претендує на Лігу конференцій. Відставання від шостого місця складає лише три очки. До зони Ліги Європи вже далеко (-13)

21:39. натомість Олександр Зінченко котру гру починає на лаві запасних "канонірів"

21:38. Мауріціо Пеллегріні нарешті ставить в основу Михайла Мудрика

19:45. вітаємо з Лондону, де сьогодні увечері відбудеться футбольна битва між "Арсеналом" і "Челсі"

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів