• НБУ:EUR 43.60
НБУ:USD  40.30

ПСЖ - Боруссія - 0:1 "шершні" у фіналі Ліги чемпіонів

Визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів

Боруссія у фіналі Ліги чемпіонів Боруссія у фіналі Ліги чемпіонів Фото: Facebook / BVB 09

У Парижі визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів. У півфінальному матчі у відповідь дортмундська "Борусія" обіграла ПСЖ і втретє в історії зіграє у фіналі ЛЧ.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію з Парижа. Матч закінчився із рахунком 0:1.

Таким чином, двічі мінімально обігравши парижан, "Боруссія" проходить одного із фаворитів турніру.

Цікаво, що "Боруссія" раніше двічі грала у фіналах Ліги чемпіонів - перемога у 1997 році та поразка у 2013-му. А ПСЖ свій єдиний фінал програв у 2020 році.

Дивіться: Баварія - Реал - 2:2 бойова нічия в першому півфіналі Ліги чемпіонів

Суперник німців визначиться у матчі "Реал" - "Баварія". Фінал відбудеться 1 червня на "Вемблі".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу. Матч-відповідь

Париж. "Парк де Пренс"
Головний арбітр: Даніеле Орсато (Італія)

ПСЖ – БОРУСІЯ Дортмунд - 0:1

0:1 Матс Хуммельс, 50'

ПСЖ: 99. Джанлуїджи Доннарумма - 25. Нуну Мендеш, 35. Лукас Бералдо, 5. Маркіньйос (с), 2. Ашраф Хакімі - 8. Фабіан Руїс, 17. Вітінья, 33. Воррен Заїр-Емері - 7. Кіліан Мбаппе, 9. Гонсалу Рамуш, 10. Усман Дембеле

Боруссія: 1. Грегор Кобель - 22. Іан Маатсен, 4. Ніко Шлоттербек, 15. Матс Хуммельс, 26. Юліан Раєрсон - 20. Марсель Забітцер, 23. Емре Джан (с) - 27. Карім Адеємі, 19. Юліан Брандт, 10. Джейдон Санчо - 14. Ніклас Фюллькруг

________________________________________________________

23:57. і статистика гри

23:56. а для Кіліана Мбаппе паризька ера, схоже, завершується без Кубка чемпіонів

23:55. а зараз "Боруссію" вітаємо з заслуженим виходом у фінал

23:54. свого суперника "шершні" дізнаються завтра - це буде переможець матчу РЕАЛ - БАВАРІЯ

23:53. БОРУССІЯ ВТРЕТЄ В ІСТОРІЇ ЗІГРАЄ У ФІНАЛІ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

90+4 хв. Мбаппе майже вийшов один на один, але впав. І на цьому Орсато дає фінальний свисток

90+3 хв. вбивають час гості. Штоттербек протягнув м'яч зі своєї половини до кутового прапорця, але там у нього відібрав Мендеш. Та Ніко "спалив" дорогоцінні секунди для ПСЖ

90+1 хв. Мбаппе намагався втекти сам на сам, але не дотягнувся до м'яча після пасу Вітіньї

90 хв. чотири хвилини компенсував Орсато

90 хв. не здаються парижани, але бракує і влучності, і точності передач

89 хв. чергова масована атака завершується ударом Лі Кан Іна вище

88 хв. Вітінья потужним дальнім ударом ще раз стусонув поперечину

86 хв. Мбаппе б'є метрів з 10-ти зльоту - м'яч рикошетом від газону летить під поперечину і Кобель кінчиками пальців перевів м'яч у каркас воріт, від якого той летить за межі поля

85 хв. чергова заміна у гостей: Фелікс Нмеча міняє Брандта

83 хв. Хакімі жовта за відверту грубу гру проти Шлоттербека

80 хв. Мбаппе намагався забити з гострого кута справа - але Кобель не пропускає у ближній

80 хв. гаряче було у карному майданчику гостей після чергового кутового - але захисники заблокували чотири поспіль удари парижан

79 хв. ПСЖ вже збився на банальні навіси

77 хв. після подачі з кутового Хуммельс забиває вдруге, але цього разу захисник був в офсайді

76 хв. Лі Кан Ін міняє Заїра-Емері

75 хв. Дембеле дуже жорстко зіграв проти Флоттербека

72 хв. дортмундці зараз всією командою в обороні

71 хв. все менше часу у парижан, а забивати треба щонайменше двічі

67 хв. друга заміна від гостей: замість Санчо виходить Ніклас Зюле

66 хв. Асенсіо пробив - у стінку

65 хв. Хуммельс у небезпечному підкаті збиває Дембеле в кількох сантиметрах від карного майданчика - дуже небезпечний штрафний для господарів і жовта захиснику

64 хв. Забітцер зриває атаку господарів фолом проти Барколя

63 хв. подвійна заміна від Луїса Енріке: замість Фабіана і Рамуша вийшли Марко Асенсіо і Бредлі Барколя

63 хв. ПСЖ посилює тиск на ворота "Боруссії"

62 хв. Нуну Мендеш сильно б'є метрів з 20-ти у правий кут - стійка зіграла за гостей

60 хв. Вітінья справа класно віддав на Рамуша - той з 12-ти метрів пробив у дотик - вище

57 хв. Марко напередодні оголосив, що цей сезон для нього - останній у складі "Боруссії"

56 хв. перша заміна від гостей: замість Адеємі виходить ветеран "Боруссії" і німецького футболу Марко Ройс

54 хв. знову після кутового було небезпечно біля воріт ПСЖ, але цього разу хтось з "шершнів" порушив правила в атаці

51 хв. тепер ПСЖ треба забивати двічі і не можна більше пропускати

50 хв. Брандт з кутового зліва подав точнісінько на Хуммельса на дальню стійку, а той головою пробив у ближній кут - Доннарумма лише розводить руками

50 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Хуммельс

48 хв. парижани розіграли корнер - подача на дальню стійку і Заїр-Емері з метра пробив повз порожній кут воріт. Оце момент у ПСЖ - таких у першому таймі не було

47 хв. дуже гострий простріл Хакімі справа на Мбаппе, але Раєрсон у підкаті вибиває м'яч на кутовий

46 хв. фанати ПСЖ влаштували пекельне вогняне видовище за воротами Доннарумми - дуже красиво

23:03. поновлюється гра - і гості розігрують м'яч в центрі поля

22:52. господарі виконали вдвічі більше ударів, але найнебезпечніший момент був біля воріт ПСЖ

45+1 хв. свистить Орсато - перший тайм позаду

45 хв. Мбаппе справа віддав гострий пас на Фабіана, той потужно пробив в дотик - і м'яч від Флоттербека рикошетом летить за межі поля. А якби не захисник - міг би м'яч і в ворота залетіти

42 хв. Вітінья пробив здалеку - Кобель вдало вибрав позицію і спокійно піймав м'яч

40 хв. гостра контратака "шершнів", але Раєрсон замість передачі в центр вирішив з гострого кута пробити. Читає Доннарумма

35 хв. контратака "шершнів". Адеємі отримав м'яч в центрі, втік від захисників і метрів з десяти пробив під пресингом Маркіньйоса - Доннарумма рятує Париж від пропущеного м'яча

31 хв. Мбаппе зліва змістився в центр, але бити не став, а віддав Фабіану, а той викотив під удар Дембеле. Потужний постріл Усмана - м'яч просвистів поруч з ближньою дев'яткою

26 хв. зліва Мбаппе віддав пас під удар Вітіньї, а той з 20-ти метрів пробив дуже неточно

20 хв. Раєрсон справа метрів з 20-ти потужно пробив у ближній кут, але не влучив у ворота

18 хв. Дембеле дуже грубо зіграв у підкаті проти Маатсена - дивно, як там не дав Орсато жовтої

15 хв. Раерсон справа пройшов двох опонентів, увірвався в карний майданчик, але Фабіан Руїс не дав норвежцю виконати прострільну передачу, холоднокровно відібравши м'яч у суперника

13 хв. Гонсалу Рамуш пробив зльоту з лінії карного майданчика - повз ворота

11 хв. Санчо ледь не обікрав Маркіньйоса, але той встиг віддати пас на Доннарумму, а воротар під пресингом мусив вибивати м'яча в аут

10 хв. господарі намагаються швидко переходити з оборони в атаку, через що роблять багато дрібних помилок

7 хв. але атака парижан продовжилась другим темпом. М'яч отримав Мбаппе зліва і зльоту пробив з-під захисника - Кобель піймав м'яч

6 хв. кутовий у господарів. Дембеле справа подає - захисники м'яч виносять

5 хв. небезпечна подача Хакімі справа - Кобель вдало грає на виході і ловить м'яч

3 хв. нічого собі - гості ледь не вийшли вперед. Але удар Фюллькруга парирував Доннарумма

22:00. стартовий свисток Даніеле Орсато - починаємо

21:55. слухаємо гімн Ліги чемпіонів. Для однієї з команд він лунає востаннє в сезоні

21:49. лічені хвилини до початку гри. Команди вже чекають виходу на поле

21:33. роздягальня гостей. У складі "шершнів" замін немає

зазирнемо у роздягальню до сьогоднішніх гостейФото: Facebook Borussia

21:30. на Кіліана у Луїса Енріке сьогодні великі надії в атаці

лідер атаки парижан Кіліан МбаппеФото: Facebook PSG

21:27. поки команди розминаються, кілька слів про стартові склади. У господарів чимало замін. У заявці відсутній травмований Лукас Ернандес, а на лаві запасних Бредлі Барколя. Замість них в основі Бералдо і Гонсалу Рамуш

15:15. вітаємо з Парижу, де сьогодні ПСЖ прийме "Боруссію" в рамках півфіналу Ліги чемпіонів. У столиці Франції, звісно ж, є на що подивитися, але сьогодні на першому місці футбол. Хоча, чесно кажучи, якби сьогодні французи відправили кілька дивізій військових до України, то й з футболом можна було б почекати

Ювілейне та рекордне чемпіонство "Манчестер Сіті"

В Англії завершилися матчі 38 туру АПЛ, за підсумками якого визначився переможець Прем'єр-ліги

Абсолютна перемога! Усик - Тайсон Ф'юрі: все про супер-бій XXI століття

У Саудівській Аравії відбувся бій століття між Олександром Усиком та Тайсоном Ф'юрі