НБУ:USD  40.85

Шахтар - Динамо - 1:0 дострокове чемпіонство "гірників"

"Шахтар" може стати чемпіоном у грі з "Динамо"

Шахтар - Динамо У першому колі Шахтар обіграв Динамо Фото: ФК Шахтар

У центральному матчі 27-го туру української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" переміг київське "Динамо" і достроково завоював золоті медалі. Це 15-те чемпіонство "Шахтаря".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію зі Львова.

Долю гри і золотих медалей вирішив пенальті, реалізований Сіканом на 34-й хвилині.

Нагадаємо, у першому колі "Динамо" поступилося "Шахтарю" з рахунком 0:1.

Та й взагалі, в останніх десяти матчах в УПЛ "Динамо" лише раз обіграло "Шахтар", зазнавши при цьому сім поразок.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. 27 тур

Львів. "Арена-Львів"
Головний арбітр: Олексій Деревінський

ШАХТАР - ДИНАМО - 1:0

1:0 Данило Сікан, 34'

Шахтар: 31. Дмитро Різник - 16. Іраклій Азаров, 22. Микола Матвієнко, 5. Валерій Бондар, 26. Юхим Конопля - 10. Георгій Судаков, 8. Дмитро Криськів, 21. Артем Бондаренко - 37. Кевін, 14. Данило Сікан, 11. Олександр Зубков

Динамо: 1. Георгій Бущан - 2. Костянтин Вівчаренко, 4. Денис Попов, 25. Максим Дячук, 24. Олександр Тимчик - 6. Володимир Бражко - 22. Владислав Кабаєв, 10. Микола Шапаренко, 29. Віталій Буяльський, 9. Назарій Волошин, 11. Владислав Ванат

________________________________________________________

20:01. а найближчої середи відбудеться кубковий фінал між "гірниками" і полтавською "Ворсклою"

19:55. зрештою, пристрасті вгамувалися. Динамівці покидають поле з понуреними головами, а гравці "Шахтаря" святкують чемпіонство під звуки хіту We are the champions

19:54. вже після фінального свистка Егіналдо грубо врізав Дячуку і на полі тепер справжнісінька бійка

90+5 хв. фінальний свисток. Шахтар 15-разовий чемпіон

90+4 хв. Коноплі жовта за затягування часу

90+3 хв. Шапаренко врізав по ногах Коноплі і штовханина на полі. Вже давайте бійку, щоб хоч щось цікаве було)

90+2 хв. контратака "Шахтаря": Кевін зліва віддав на Траоре, а той з лінії карного майданчика пробив повз ворота

90 хв. ще чотири хвилини у киян, щоби врятувати гру

89 хв. лічені хвилини віддаляють "Шахтар" від чемпіонства

87 хв. Шовковський випускає Владислава Дубінчака і Матвія Пономаренка замість Вівчаренка і Кабаєва

87 хв. попередження Ярмоленку за грубу гру на чужій половині поля

84 хв. ще дві заміни від Маріно Пушича: Марлон Гомес і Егіналдо міняють Судакова і Зубкова

83 хв. після розіграшу кутового Попов пробив "ударом скорпіона" - вище. Якби забив - це був би гол чемпіонату

77 хв. Володимир Шепелєв міняє Буяльського

76 хв. Кевін спробував зліва крученим ударом направити м'яч у дальній кут - але схибив

71 хв. чергова заміна: у "Шахтарі" замість Азарова вийшов Ярослав Ракицький

70 хв. Ванат попереджений за ударом ліктем в голову Матвієнка

70 хв. якось безхитрісно атакують динамівці

66 хв. зліва гостро у воротарський майданчик подавав Тимчик, але Азаров випередив двох динамівців, вибивши м'яча на кутовий

63 хв. ще одна гостра передача з кутового динамівців - але цього разу захисники м'яч виносять

62 хв. уххх! Який сейв Різника після удару головою Тимчика. Подача кутового зліва на дальню стійку - Тимчик, фактично присівши, пробив головою у правий кут - Криськів у кошачому стрибку ловить м'яч

61 хв. подвійна заміна у "Шахтаря": Лассіна Траоре і Тарас Степаненко міняють Сікана і Бондаренка

59 хв. контратака донеччан. Спершу Кевін віддав на Сікана, а той не зміг як слід пробити. Потім

58 хв. динамівці великими силами в атаці, але якось все беззубо

51 хв. Кевін у карному майданчику динамівців заплутався у ногах - а міг бути дуже гострий простріл на Сікана

50 хв. дальній удар Кабаєва - по львівських горобцях

48 хв. Тимчик прострілює справа на Ваната. Владислав б'є і Бондар блокує м'яч

19:05. почався другий тайм - кияни розіграли м'яч в центрі поля

19:04. одна заміна у киян в перерві: замість Волошина виходить Андрій Ярмоленко

19:03. повертаємося до гри

45+2 хв. Деревінський дає свисток на перерву

45+1 хв. повертаючись до епізоду з пенальті. Там чистий фол - питань немає. Але як же з прямою ногою Криськіва проти Буяльського. Віталій встиг свою ногу прибрати, бо якби ні - там був би перелом ноги. Ця дуже груба гра "гірника" залишилась поза увагою Деревінського

45 хв. лише дві хвилини компенсовано до першого тайму

41 хв. жовта Матвієнку - притримав руками Волошина

35 хв. Тимчик б'є гостро справа здалеку - Різник відбив м'яч лівіше - добиває Шапаренко з гострого кута - але повз ворота

34 хв. б'є з пенальті у лівий кут, а Бущан стрибає у правий

34 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ - Судаков

33 хв. але як же з епізодом Криськів - Буяльський. Там же має бути червона картка

32 хв. тю. Прокидається VAR - переглядають епізод з ударом Сікана і блоком Вівчаренка. Ну там залізний пенальті

30 хв. проти Буяльського грубо ногу виставляв Криськів - це має бути червона картка

29 хв. Кевін зліва прострілив. Сікан пробив зльоту - Вічаренко рукою блокує. Але гра триває

28 хв. Бражко б'є зі штрафного з 30-ти метрів - вище

26 хв. Судаков відверто малював пенальті, але судді не купилися на трюк "гірника"

23 хв. якось помінялись команди ролями. Спершу атакував "Шахтар", після чого до активної гри в атаці перейшли динамівці

22 хв. спроба удару від Бражка - під м'яч кидається Зубков

20 хв. розіграли кияни кутовий справа і ледь не отримали контру

16 хв. а от і шанс у киян. Кабаєв хльостко пробив з 20-ти метрів - Різник відбив м'яч перед собою. Міг добити Ванат, але Бондар вибив м'яча з-під ніг нападника "Динамо"

11 хв. динамівці воротам Різника ще не загрожували

9 хв. Сікан метрів з 15-ти б'є з розвороту - в руки Бущану

5 хв. Кевін зліва гостро подав у карний майданчик, але Бондаренко не дістав до м'яча

3 хв. Сікан з глибини віддав пас на хід Сікану, той увійшов у карний майданчик, але у боротьбі з Дячуком втратив м'яч

2 хв. після кутового Сікан бив з кількох метрів - блокують захисники

18:02. "гірники" розіграли м'яч в центрі поля. Починаємо

18:00. перший символічний удар виконала 18-річна військова Руслана, яка в боях з окупантами втратила ногу

17:57. слухаємо гімн України

17:55. лічені хвилини до початку гри

11:45. вітаємо з міста Лева, де сьогодні о 18-й розпочнеться битва лідерів УПЛ між "Шахтарем" та "Динамо"