• НБУ:EUR 43.10
НБУ:USD  40.30

Тоттенхем Хотспур - Манчестер Сіті - 0:2 залишився останній крок

Перемога у Лондоні фактично відкриває МС шлях до чемпіонства

Тоттенхем Хотспур - Манчестер Сіті Холанд забиває два передчемпіонські голи Фото: premierleague.com

У перенесеному матчі 34 туру чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" обіграв на виїзді "Тоттенхем Хотспур" і перед останнім туром АПЛ вийшов на чисте перше місце.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію з Лондона.

Героєм зустрічі став норвезький форвард Холанд. На початку другого тайму він підставив ногу під передачу де Брюйне. А у компенсований час реалізував пенальті.

Це була найважча перемога "городян". За рахунку 0:0 господарі мали кілька забійних моментів. А за рахунку 0:1 наприкінці гри Сон не реалізував чистий вихід віч-на-віч.

Тепер "Манчестер Сіті" випереджає лондонський "Арсенал" на два очки. А "Тоттенхем" втратив шанси на Лігу чемпіонів.

Зазначимо, що в останньому турі, матчі якого пройдуть 19 травня, "Манчестер Сіті" та "Арсенал" грають домашні матчі - з "Вест Хем Юнайтед" та "Евертоном" відповідно.

0:1 Ерлінг Холанд, 90+1'

ТХ: 13. Гільєрмо Вікаріо - 37. Мікі ван де Вен, 6. Раду Дрегушін, 17. Крістіан Ромеро - 23. Педро Порро - 29. Пап Матар Сарр, 5. П'єр-Еміль Хейб'єрг, 30. Родріго Бентанкур - 10. Джеймс Меддісон, 7. Сон Хин Мін, 22. Бреннан Джонсон

МС: 31. Едерсон - 24. Йошко Гвардіол, 3. Рубен Діас, 25. Мануель Аканджи, 2. Кайл Вокер - 16. Родрі, 8. Матео Ковачіч - 47. Філ Фоден, 17. Кевін де Брюйне, 20. Бернарду Сілва - 9. Ерлінг Холанд

________________________________________________________

00:01. статистика гри

23:59. ну а "Тоттенхем" і за Лігу чемпіонів боротьбу програв, і без єврокубків ризикує залишитись

90+11 хв. розв'язка АПЛ у неділю. "Манчестер Сіті" приймає "Вест Хем Юнайтед", а "Арсенал" грає з "Евертоном"

90+11 хв. перемагає "Манчестер Сіті" і робить важливий крок до чемпіонства

90+10 хв. жовта Бернарду Сілві за фол проти Мура

90+6 хв. "Тоттенхем" був близький до нічиєї, але натомість має 0:2

90+5 хв. Хуліан Альварес міняє Холанда

90+4 хв. після кутового намагався пробити головою Дрегушін, але лише правила порушив

90+2 хв. замість Маддісона вийшов 16-річний Майкі Мур

90+1 хв. ну тут все просто. Ерлінг б'є у ліву дев'ятку - без шансів для Вікаріо

90+1 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Холанд

90 хв. Педро Порро збиває в карному майданчику Доку і це пенальті

88 хв. жовта Фодену за зрив атаки господарів

86 хв. який шанс у господарів. Сон вийшов віч на віч з Ортегою і програв дуель голкіперу, безхитрісно пробивши у Штефана

Сон Хин Мін повинен був зрівнювати рахунок, але пробив в ОртегуФото: premierleague.com

85 хв. Джованні ло Чельсо і Олівер Скіпп міняють Сара і Хейб'єрга

80 хв. Кулусевсі вирішив з гострого кута пробити Ортегу, але дуже коряво виконав удар

79 хв. господарі розіграли кутовий і Кулусевскі пробив з правого кута карного майданчика - цілився у дальній кут, але трохи забракло влучності

71 хв. Кулусевскі проскочив трьох захисників і намагався з ближнього кута пробити між ніг Ортезі - але німецький воротар рятує гостей від голу

Штефан Ортега рятує "Манчестер Сіті" після удару КулусевскіФото: premierleague.com

70 хв. за неспортивну поведінку жовту отримав Ковачіч

69 хв. Едерсон не задоволений заміною і щось висловлює Гвардіолі, після чого ще й ледь не ламає крісло

69 хв. і ще одна заміна від Гвардіоли. Жеремі Доку міняє співвітчизника де Брюйне

69 хв. все ж міняє Едерсона Штефан Ортега

Штефан Ортега виходить замість ЕдерсонаФото: premierleague.com

65 хв. розминається Ортега, а лікарі продовжують надавати допомогу Едерсону

64 хв. лежить на газоні Едерсон, а Ромеро отримав жовту

62 хв. після подачі кутового Кулусевсі зліва гостро подав на дальню стійку на Ромеро. Едерсон також летів на м'яч і Ромеро врізався у воротаря "МанСіті"

Едерсон отримує травму після зіткнення з Крістіаном РомероФото: premierleague.com

60 хв. отримавши допомогу від лікарів, де Брюйне повертається на поле

58 хв. бельгієць корчиться на газоні від болю

57 хв. Сарр грубо зіграв проти де Брюйне, наступивши бельгійцю ззаду на гомілку

55 хв. і одразу реакція Пастекоглу на пропущений гол: замість Бентанкура виходить Деян Кулусевскі

51 хв. контратака "Сіті". Спершу Фоден не надто вдало подав. Але пішла атака другим темпом. Бернарду віддав на де Брюйне, а той прострілив точнісінько на Холанда і норвежцю лишалося лише підставити ногу

Ерлінг Холанд забиває у порожні воротаФото: premierleague.com

51 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Холанд

50 хв. Сон б'є здалеку - захисники блокують

49 хв. Джонсон справа прострілює на Сона, той випередив Вокера і Бернарду і пробив впритул - Едерсон рятує "Сіті"

46 хв. де Брюйне б'є з розвороту з 17-ти метрів у правий нижній кут - Вікаріо у стрибку робить класний сейв

46 хв. почався другий тайм - і гості розіграли м'яч

23:02. Гвардіола і Постекоглу замін поки не робили

23:01. повертаються команди на поле і за мить почнеться другий тайм

22:50. і статистика першого тайму

45 хв. нічого не компенсував Кавана до першого тайму - перерва

45 хв. але якби й забили гості, гол би не було зараховано. Оскільки Фоден, що віддавав передачу - був в офсайді

45 хв. оце шанс для "Сіті". Спершу під удар Фодена лягає ван де Вен, а потім Дрегушін головою вибив м'яч після удару Сілви

43 хв. де Брюйне подає зі штрафного зліва - Вікаріо ловить м'яч

39 хв. Вокер справа з глибини м'яко подав на Гвардіола. Чех пробив у дотик з льоту - вище

36 хв. Бентанкур наче косою скосив Фодена

25 хв. в класну контратаку тікали "шпори", але Бентанкур віддав трошки неточний пас на Джонсона

19 хв. Холанд пішов самотужки на двох захисників - і ті у нього спокійно відібрали м'яч

18 хв. небезпечна подача з кутового і гостра скидка Ромеро, але Сон трішечки запізно пішов на м'яч - а міг забивати у порожні ворота

17 хв. Джонсон міг бити сам, але вирішив прострілити на Сона - і хтось з захисників вибив м'яча на кутовий

16 хв. Вікаріо робить класний сейв, відбивши удар Фодена впритул

Вікаріо рятує "шпор" після удару Філа ФоденаФото: premierleague.com

15 хв. після розіграшу кутового Дрегушін не дав пробити Рубену - ще один корнер

14 хв. Вокер небезпечно прострілює справа - і Хейб'єрг вибиває м'яч на кутовий

12 хв. в'язка гра. "Шпори" не дають супернику проводити швидкі атаки

8 хв. небезпечна атака гостей, але Вокер поспішив залізти в офсайд

6 хв. ван де Вен зліва зі своєї половини поля віддав шикарний пас на Джонсона, а той віддав ближню передачу на Бентанкура. Родріго з 18-ти метрів б'є у ближній верхній кут - і рятує Едерсон

Бентанкур класно б'є здалеку - але сейв робить ЕдерсонФото: premierleague.com

5 хв. поки що переважно боротьба за м'яч у центрі, з невеличкою перевагою "Тоттенхема"

2 хв. але сьогодні не ті часи, тож у "Тоттенхема" на першому місці власні інтереси

1 хв. цікаво, що якби ця гра відбулась ще 30-40 років тому, то вболівальники шпор бажали б поразки своїй команді. Тому що "Арсенал" - головний суперник "шпор" на футбольному полі

22:00. гра почалась - і господарі розіграли м'яч у центрі поля

21:36. вітаємо з Лондону, де зовсім скоро почнеться матч між "Тоттенхемом" і "Манчестер Сіті"