RU  UA  EN

Пʼятниця, 23 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Куди долетять ракети Північної Кореї: приватна розвідка США опублікувала карти

Південна Корея стає потенційною жертвою під час ракетних випробувань північного сусіда

Південна Корея стає потенційною жертвою під час ракетних випробувань північного сусіда Фото: EPA/UPG

Експерти американської приватної розвідувально-аналітичної компанія Stratfor оцінили можливості балістичних ракет і артилерії, що знаходиться на озброєння Північної Кореї. У зону ураження потрапляють не тільки столиця Південної Кореї, Сеул і прикордонні території, але й держави в радіусі 2000 кілометрів від місця запуску ракет.

Аналітики називають чотири види балістичних ракет, що знаходяться як на озброєнні, так і на різних етапах проектування. На озброєнні КНДР є від 50 до 100 одноступінчатих балістичних ракет середньої дальності під назвою Нодон-1 і Нодон-2, що відрізняються дальністю польоту і оснащенням.

Також на озброєнні КНДР є балістичні ракети Тепходон-1 і Тепходон-2. Станом на 2006 рік Північна Корея могла мати на озброєнні 25-30 ракет Тепходон-1. Що стосується ракет Тепходон-2, то їх розробка поки триває, але перші випробування вже відбулися і виявилися провальними.

Північнокорейська артилерія, що базується на кордоні з Південною Кореєю, може вразити значну частину території південного сусіда. Столиця Південної Кореї, Сеул теж знаходиться в радіусі досяжності артилерії КНДР, запевняють аналітики приватної розвідки Stratfor.

Південна Корея стає потенційною жертвою під час ракетних випробувань північного сусіда. Оскільки є головною мішенню для удару у відповідь, якого може завдати Північна Корея. Крім того, країна перебувати в тривалій політичній кризі, пов'язаній з корупцією і відставкою президента Пак Кин Хе. Нещодавно виконуючий обов'язки президента Південної Кореї наказав своїм військовим посилити підготовку. Однак досі немає інформації про те, що країна зміцнює безпеку на кордоні, запевняють в Stratfor.

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

Афганський пиріг: до чого приведуть переговори США з Талібаном

У США ведуть переговори з Талібаном, щоб вивести війська з Афганістану і виконати передвиборні обіцянки Трампа

Ядерний фронт: що відбувається в країнах Азії і чого чекати від Китаю

До чого може привести загострення в країнах Азії, про війну між Індією і Пакистаном та силу Китаю - Апострофу розповів Сергій Шергін

Здача Курил: чому загравання Путіна з Японією небезпечне для України

Повернення Курил Японії може посилити Росію в міжнародному плані, що небезпечно для України

Новости партнеров

Загрузка...