Середа, 24 квітня

24 квітня

23 квітня

Визначився другий фіналіст чемпіонату світу-2018

У Москві визначився другий фіналіст чемпіонату світу-2018. Ним стала збірна Хорватії, яка у півфінальній грі змогла обіграти Англію.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Хорватія - Англія.

Англійці вийшли вперед на п'ятій хвилині, коли Тріппьер забив ударом зі штрафного. В середині другого тайму хорвати зрівняли рахунок - це зробив Перішич на 68-й хвилині. Ключовим став епізод на 109-й хвилині гри, коли Манджукіч скористався помилкою захисників і вразив ворота англійців.

ХОРВАТІЯ - АНГЛІЯ: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ

У фіналі Хорватія зіграє проти Франції.

Хорватія вперше у своїй історії пробилася у фінал світової першості. На ЧС-1998 у півфіналі турніру Хорватія грала як раз проти французів і поступилася з рахунком 1:2. Також команди грали в рамках Євро-2004. Тоді була зафіксована нічия 2:2.

Хорватія — Англія 2:1

Голи: Перішич, 68, Манджукіч, 109 - Триппьєр, 5

Хорватія: Субашич, Врсалько, Ловрен, Виду, Стрініч (Піваріч, 94), Брозович, Модрич (Бадель, 118), Ракітіч, Ребич (Крамарич, 101), Перішич, Манджукіч (Чорлука, 115)

Англія: Пікфорд, Уокер (Варді, 111), Стоунз, Магуайр, Триппьер, Аллі, Хендерсон (Дайер, 97), Лінгард, Янг (Роуз, 91), Стерлінг (Рашфорд, 74), Кейн

Попередження: Манджукич, Ребич -Уокер.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Раніше "Апостроф" повідомляв, що визначився перший фіналіст чемпіонату світу-2018.