Субота, 20 квітня

20 квітня

19 квітня

"Динамо" здобуло впевнену перемогу в Лізі Європи: відеоогляд

Київське "Динамо" обіграло французький "Ренн" у четвертому турі групового етапу Ліги Європи. Матч завершився перемогою підопічних Олександра Хацкевича з рахунком 3:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" - "Ренн".

Кияни вийшли вперед на 13-й хвилині - після подачі з кутового точний удар головою з ближньої штанги завдав Беньямін Вербич.

У другому таймі господарі забили ще два голи. Спершу "Динамо" знову реалізувало стандартне положення - на цей раз після навісу зі штрафного головою забив Віталій Миколенко. А слідом ефектний м'яч провів Микола Шапаренко - півзахисник "Динамо" пішов від суперників і красивим обвідним ударом відправив м'яч у дальній кут воріт.

Під кінець зустрічі "Ренн" зумів забити гол престижу - відзначився Теосон Сібачо.

ДИНАМО - РЕНН: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ

Таким чином, після чотирьох турів в активі у "Динамо" 8 очок. У паралельному матчі "Астана" обіграла "Яблонець" (2:1) і також набрала 8 очок після чотирьох турів. У "Ренна" залишилося 3 очка, у "Яблонця" - 2 очка.

"Динамо" - "Ренн" 3: 1

Голи: Вербич, 13, Миколенко, 68, Шапаренко, 72 - Сібачо, 89.

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Че Че (Сидорчук, 83), Буяльський, Шапаренко (Дуелунд, 90 + 2), Циганков, Сідклей, Вербич (Супряга, 90).

"Ренн": Коубек, Траоре (Ньянг, 46), Так Сілва, Ньямсі (Желен, 74), Бенсебаіні, Зеффан, ПОА, Леа Сілікі, Бурежо, Бен Арфа, Сарр (Сібачо, 71).

Попередження: Ньямсі, Траоре, Леа Сілікі