Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Ракицький не допоміг: російський топ-клуб програв у Лізі Європи

Російський "Зеніт" програв у першому матчі плей-офф Ліги Європи турецькому "Фенербахче". Гра проходила в Стамбулі і завершилася перемогою турецького колективу з рахунком 1: 0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Фенербахче" - "Зеніт".

У складі російського клубу з перших хвилин на полі з'явився українець Ярослав Ракицький. Вже в дебюті зустрічі він отримав жовту картку, а в середині другого тайму у нього була прекрасна можливість забити гол, але його удару не вистачило точності.

Вирішальний м'яч турки забили на 21-й хвилині зустрічі зусиллями Слімані. При цьому ще до перерви "Зеніт" отримав право на пенальті, але Мак не переграв голкіпера.

Фенербахче - Зеніт 1:0

Гол: Слімані, 21

Фенербахче: Текін, Чіфтпинар, Калдирим, Ісла, Шкртел, Жаілсон, Мозес (Потук, 84), Вальбуена (Нойштедтер, 90), Топал, Элмаз (Айю, 72), Слімані.

Зеніт: Луньов, Іванович, Набіуллін (Смольников, 61), Анюков, Ракицький, Мак (Маркізіо, 85), Барріос, Краневіттер, Ернані, Дриусси (Азмун, 74), Дзюба.

Попередження: Ракицький, Ісла, Чіфтпинар, Анюков, Мак.