Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Українська тенісистка виграла престижний турнір

Третя ракетка України Даяна Ястремська у фіналі престижного турніру в Страсбурзі у впертій боротьбі обіграла представницю Франції Каролін Гарсію, яка займає 24 місце у світовому рейтингу WTA.

Перша партія залишилася за українкою. Другий сет ще в більш впертій боротьбі залишився за француженкою. Третя партія виявилася найбільш напруженою. За рахунку 5:4 на свою користь француженка не використала матч-бол на подачі нашої співвітчизниці. Однак все ж Ястремська змогла зрівняти рахунок - 5:5. На тай-брейку українка діяла більш впевнено і змогла взяти сет, а з ним виграти і матч.

Даяна Ястремська (Україна) - Каролін Гарсія (Франція) - 6:4, 5:7, 7:6.

Нагадаємо, у чвертьфіналі Гарсія обіграла іншу українку Марту Костюк. Перемогу француженка здобула у трьох сетах.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українська тенісистка обіграла топ-суперницю у півфіналі престижного турніру.