Четвер, 18 квітня

18 квітня

Збірна Аргентини зганьбилася на старті Кубка Америки: відеоогляд

У дебютному матчі на Кубку Америки з футболу, який стартував днем раніше в Бразилії, збірна Аргентини програла національній команді Колумбії з рахунком 0:2.

Гра вийшла досить жорсткою з великою кількістю порушень правил. Обидва голи в матчі були забиті в другому таймі. На 71-й хвилині форвард колумбійців Рохер Мартінес увійшов у штрафний майданчик суперників і потужно пробив у дальній кут воріт. Голкіпер аргентинців Франко Армані від голу свою команду не врятував. На 86-й хвилині крапку в грі поставив інший нападник колумбійської команди - Дуван Сапата.

Аргентина - Колумбія - 0:2

Голи: Мартінес, 71; Сапата, 86.

Аргентина: Армані, Саравія, Пецеллья, Отаменді, Тальяфіко, Паредес, Родрігес (Пісаро, 67), Ді Марія (де Пауль, 46), Ло Чельсо, Мессі, Агуеро (Суарес, 79).

Колумбія: Оспіна, Медіна, Міна, Санчес, Тесільо, Куадрадо (Лерма, 64), Урібе, Барріос, Хамес, Фалькао (Сапата, 81), Муріель (Мартінес, 14).

Разом з Аргентиною і Колумбією в групі на Кубку Америки також виступають Парагвай і Катар.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Бразилія феєрично стартувала на Кубку Америки.