20 квітня

19 квітня

Команда Зінченка розгромила клуб Ярмоленка у півфіналі турніру в Китаї: відео

В рамках півфіналу Premier League Asia Trophy, який проходить в Китаї, "Манчестер Сіті" українця Олександра Зінченка обіграв проти "Вест Хема" співвітчизника Андрія Ярмоленка.

Півзахисники збірної України не вийшли в стартових складах. Ярмоленко вийшов на поле відразу після першого тайму, а Зінченко з'явився на полі на 62-й хвилині.

Чемпіон Англії святкував перемогу з рахунком 4:1. Примітно, що лондонський клуб відкрив рахунок першим, але після цього пропустив чотири м'ячі.

"Манчестер Сіті" у фіналі турніру з "Вулверхемптоном". "Вест Хем" зіграє в матчі за третє місце в поєдинку з "Ньюкаслом".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Зінченко не залишив без уваги слова футбольного експерта Віктора Леоненка про те, що він незаслужено отримав медаль чемпіона Англії.