Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Український легкоатлет завоював золоту медаль чемпіонату Європи: опубліковано відео

Український легкоатлет Артем Коноваленко став переможцем чемпіонату Європи U20, який проходить в шведському Буросі.

Коноваленко завоював золоту медаль у потрійному стрибку. У своїй четвертій спробі українець полетів на позначку в 16,50 метрів і став недосяжним для суперників. Варто зазначити, що цей результат став найкращим у кар'єрі українського спортсмена, а також найкращим в нинішньому сезоні серед європейських легкоатлетів віком до 20 років.

Друге місце зайняв представник Білорусі Марк Мажейка (16,22), бронзову медаль отримав грек Андреас Пантаціс (16,08).

Варто відзначити, що кілька днів тому золото чемпіонату Європи U20 в метанні молота виборов український легкоатлет Михайло Кохан. Українцю вдався кидок на 84,22 м.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українські легкоатлетки завоювали медалі на престижному турнірі в Італії.