Пʼятниця, 29 березня

28 березня

Капітан "Шахтаря" отримав страшну травму в донбаському дербі: відео

У матчі 7-го туру чемпіонату України між "Шахтарем" і "Зорею" капітан "гірників" Тайсон отримав жахливу травму.

На 70-й хвилині бразилець опинився на газоні після поштовху Олександра Тимчика. Страшне трапилося моментом пізніше. Ісмаїлі, що пробігав поруч, не зміг перестрибнути співвітчизника і вдарив його коліном у скроню. На реакцію Тайсона на отриманий удар від партнера по команді було страшно дивитися:

Нагадаємо, сам матч між "Шахтарем" і "Зорею" завершився перемогою лідера чемпіонату з рахунком 4:3. Переможний м'яч "гірникам" вдалося забити на останній хвилині основного часу. Автором результативного удару став Жуніор Мораес, асистував йому Євген Коноплянка, який зіграв перший матч за "Шахтар".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Карпати" здобули перемогу в першому матчі з новим тренером.