Субота, 20 квітня

19 квітня

"Челсі" сенсаційно програв "кажанам" в Лізі чемпіонів

У матчі 1-го туру групового турніру Ліги чемпіонів в групі Н лондонський "Челсі" на своєму полі програв іспанській "Валенсії" з рахунком 0:1. Зустріч відбулася в Лондоні на стадіоні "Стемфорд Брідж".

У першому таймі йшла досить рівна гра без великої кількості небезпечних моментів. Рахунок був відкритий на 74-й хвилині. Парехо виконав подачу зі штрафного і Родріго ударом з льоту відкрив рахунок. "Челсі" незабаром міг відігратися, але Барклі не реалізував пенальті, пробивши в поперечину. Останній шанс уникнути поразки у англійців був в компенсований час, але Сіллессен відбив удар Алонсо зі стандарту.

В іншому матчі групи півфіналіст минулої Ліги чемпіонів "Аякс" на своєму полі розгромив "Лілль" з рахунком 3:0.

"Челсі" Англія - "Валенсія" Іспанія - 0:1 (0:0)

Гол: Родріго (74)

"Челсі": Аррісабалага, Аспілікуета, Зума (Жиру, 73), Томорі, Алонсо, Маунт (Педро, 16), Жоржиньо, Вілліан, Ковачич (Барклі, 80), Крістенсен, Абрахам.

"Валенсія": Сіллессен, Габріел, Гайя, Гарай, Васс, Кондогбіа, Коклен, Парехо, Черишев (Діакабі, 90), Гамейро (Максі Гомес, 70), Родріго (Лі Кан Ін, 90).

Попередження: Коклен (9), Жоржиньо (33), Жиру (90).

"Аякс" Нідерланди - "Лілль" Франція - 3:0 (1:0)

Голи: Промес (18), Альварес (50), Тальяфіко (62)

"Аякс": Онана, Мартінес (Еккеленкамп, 88), Блінд, Тальяфіко, Альварес, Тадич, Промес, Дест, Нерес (Хунтелар, 83), Велтман, Зіеш (Ланг, 77).

"Лілль": Меньян, Брадаріч, Габріел, Фонте, Челік, Андре, Саншеш (Луїс Араужо, 63), Іконі (Язиджі, 63), Сумаре (Шека, 77), Бамба, Осімхен.