• НБУ:USD 38.80
НБУ:USD  38.80

29 березня

Команда Мілевського влаштувала гольову феєрію у чемпіонаті: відео

У матчі 12-го туру чемпіонату Білорусі брестське "Динамо" розгромило ФК "Мінськ" з рахунком 6:1. Зустріч відбулася в Бресті на стадіоні "ОСК Брестський".

Гості відкрили рахунок на початку матчу, відзначився Євдокимов. В середині тайму Кікі відновив рівновагу. На початку другого тайму "Динамо" вийшло вперед завдяки українцям Нойоку і Мілевському, перший відзначився після пасу другого. Незабаром динамівці збільшили розрив у рахунку зусиллями Гордійчука, якому гольовий пас віддав Мілевський. На 71-й хвилині Лаптєв довів рахунок до великого, а в кінцівці Савицький дублем оформив розгром.

Завдяки перемозі "Динамо-Брест" піднялося на п'яте місце в турнірній таблиці Вищої ліги Білорусі. Наступний матч клуб проведе 13 червня на виїзді проти жодинского "Торпедо".

"Динамо-Брест" - "Мінськ" - 6:1 (1:1)

Голи: Кікі (27), Нойок, (49), Гордійчук (64), Лаптєв (71), Савицький (74, 82) - Євдокимов (6)

"Динамо-Брест": Павлюченко, Печенін, Хачеріді, Кікі, Биков, Юзепчук, Кривець (Савицький, 61), Мілевський (Веретило, 80), Нойок, Гордійчук (Шевченко, 76), Лаптєв.

"Мінськ": Леонов, Прищепа, Остроух, Рижук, Лаврик, Сазончік, Євдокимов, Алексієвич (Роловіч, 68), Іванов, Грибовський (Горбач, 80), Хващинський (Шрамченко, 65).

Попередження: Печенін (15), Лаптєв (32), Хачеріді (45), Іванов (57), Юзепчук (70).

Раніше повідомлялося, що 11-м туру чемпіонату Білорусі брестське "Динамо" розгромило "Рух".