Вівторок, 23 квітня

23 квітня

Франція виграла у Німеччині битву на Євро-2020

У матчі 1-го туру групового турніру чемпіонату Європи Франція обіграла Німеччину з рахунком 1:0. Зустріч відбулася в Мюнхені на стадіоні "Альянц Арена".

"Апостроф" провів онлайн трансляцію матчу Франція - Німеччина.

Рахунок був відкритий в середині першого тайму. Погба класним пасом знайшов на куті штрафного Ернандеса, який виконав простріл, а Гуммельс зрізав м'яч у власні ворота. На початку другого тайму чудовий шанс забити був у Рабьо, але він з близької відстані влучив у штангу. Потім ініціатива перейшла до німців, але Гнабрі і Мюллер свої моменти не реалізували. Французи грали на контратаках і забили два голи, але вони були скасовані через офсайд.

У 2-му турі Франція зіграє з Угорщиною, а Німеччина зустрінеться з Португалією.

Франція - Німеччина - 1:0 (1:0)

Гол: Гуммельс (20, автогол)

Франція: Льоріс, Варан, Павар, Кімпембе, Люка Ернандес, Погба, Канте, Рабьо, Мбаппе, Бензема (Толіссо, 89), Грізманн.

Німеччина: Нойєр, Рюдігер, Гинтер (Джан, 87), Гуммельс, Гозенс (Фолланд, 87), Гюндоган, Кроос, Хавертц (Сане, 74), Кімміх, Мюллер, Гнабрі (Вернер, 74).

Попередження: Кімміх (7).