Пʼятниця, 29 березня

29 березня

28 березня

"Ворскла" втратила перемогу в дебютному матчі нового турніру УЄФА: відеоогляд

У першому матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій полтавська "Ворскла" на виїзді зіграла внічию з фінським КуПС з рахунком 2:2. Зустріч відбулася в місті Куопіо на стадіоні "Савон Саномат Арена".

Українці невдало розпочали матч і пропустили гол вже на шостій хвилині, відзначився Удо. Після цього "Ворскла" перехопила ініціативу і на 29-й хвилині зрівняла рахунок завдяки голу Кане. На початку другого тайму "Ворсклу" вперед вивів Тілль, який реалізував пенальті. Втім, утримати перемогу українцям не вдалося. На сьомий компенсованій хвилині КуПС від поразки врятував Томас.

Матч-відповідь відбудеться в Полтаві 29 липня.

КуПС Фінляндія - "Ворскла" Україна - 2:2 (1:1)

Голи: Удо (6), Томас (90+7) - Кане (29), Тілль (55, з пенальті)

КуПС: Крайдль, Тойвомякі (Хейнонен, 82), Каррільо, Томас, Хямяляйнен, Узочокву, Попович (Ікаунієкс, 62), Аджей-Боатенг, Ніссіля, Себбан (Ранжел, 78), Удо.

"Ворскла": Різник, Яворський, Чеснаков, Пердута, Бондаренко, Якубу, Кане (Челядин, 76), Скляр, Тілль, Пуцлін (Кравчук, 89), Степанюк (Вакула, 82).

Попередження: Попович (43), Яніс Ікаунієкс (64), Бондаренко (68), Ніссіля (80), Аджей-Боатенг (84).