• НБУ:USD 39.50
  • НБУ:EUR 42.10
НБУ:USD  39.50

19 квітня

Спустили з небес на землю: ПСЖ із зірковим тріо сенсаційно програв у чемпіонаті Франції, відео

Сенсаційний результат минулої неділі було зафіксовано в чемпіонаті Франції з футболу. ПСЖ зі своїм зірковим тріо форвардів Ліонелем Мессі, Неймаром і Кіліаном Мбаппе в 9-му турі програв скромному Ренну з рахунком 2:0.

Господарі шокували іменитих гостей на останній хвилині першого тайму і на першій - другого. Автором дебютного гола у грі став Гаетан Лаборде. Другий м'яч - на рахунку Флав'єна Те.

Цікаво, що ПСЖ за 90 хвилин поєдинку не завдав жодного удару у площину воріт "Ренна". Для парижан це перша втрата очок в чемпіонаті.

Відеоогляд матчу:

"Ренн" - ПСЖ 2:0

Голи: Лаборде, 45; Те, 46.

ПСЖ зберіг лідерство в турнірній таблиці чемпіонату Франції, набравши в 9 іграх 21 очко. "Ренн" (12 балів) - 11-й.