RU  UA  EN

Вівторок, 23 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.60
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

23 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Порошенко йде на другий термін: президент нагадав про досягнення і загрози для України

Президент Петро Порошенко заявив, що буде балотуватися на другий термін.

Про свою участь у виборчій кампанії 2019 року він оголосив 29 січня, виступаючи на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом".

"Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими та прийдешніми поколіннями українців спонукало мене прийняти рішення балотуватися ще раз на пост президента України", - заявив глава держави.

За словами Порошенка, в його президентській роботі у нього є, "чим пишатися і за що просити вибачення", однак він не хоче зупинятися на півдорозі розвитку держави.

Також президент запевнив, що до 2024 року Україна подасть заявку на вступ до Євросоюзу, а також отримає і почне виконувати план дій щодо членства в НАТО.

"Ми і Євросоюз наблизилися один до одного як ніколи. І жодна держава, не в НАТО, не має зараз таких близьких відносин з Альянсом, як наша країна. Але тільки повноправне членство в ЄС і НАТО остаточно і безповоротно гарантує нашу державну незалежність і національну безпеку", - заявив він.

Також Порошенко нагадав про досягнення своєї каденції.

"Угода про асоціацію діє, і частка ЄС в нашому експорті перевищила 42%... А за півтора року понад 2 млн осіб вже скористалися правом вільних поїздок до Європи... Економіка України після декількох спаду зростає 12 кварталів поспіль. Криза, викликана війною , економічної агресією і торгівельною блокадою з боку Росії, - відступає. і хоча статистичні дані не збігаються з настроями і почуттями людей, свідчать: найгірше - позаду", - сказав президент.

Раніше "Апостроф" опублікував ексклюзивні фото з форуму Порошенко.

Новости партнеров

Загрузка...