RU  UA  EN

Понеділок, 14 жовтня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.60
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

14 жовтня

13 жовтня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У Києві поліція побила затриманих активістів: опубліковано відео

У мережі оприлюднено відео побиття в Подільському управлінні поліції в Києві активістів, які були перед цим затримані поліцією на мітингу кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

Ці активісти проводили акцію «Хто замовив Катю Гандзюк».

Побиття також зазнала група людей, які прийшли підтримати затриманих.

За да ними ЗМІ, через годину після затримання управління активістів почали відпускати, але людям не віддавали рюкзаки та інші особисті речі.

«Активісти та присутня група підтримки почала вимагати їх назад. Поліція намагалась силою виставити всіх з відділку без речей. Почалась штовханина. Поліція застосувала газ», - йдеться у повідомленні.

Приїхала поліція спецпризначення (колишній «Беркут»). За інформацією видання, було побито та затримано близько 15-20 осіб.

За словами журналіста «Українського тижня» Стаса Козлюка, затримання на мітингу Тимошенко аргументували так: «Нам подзвонили люди про підозрілих осіб. Ми їх затримали, щоб уникнути провокацій».

Нагадаємо, під час проведення акції «Хто замовив Катю Гандзюк» на Контрактовій площі, поблизу мітингу партії Юлії Тимошенко, правоохоронці затримали близько десяти активістів.

За даними поліції, у цих осіб були виявлені зеленка, газові балончики та ножі. Окрім того, стверджується, що молоді люди були із прикритими обличчями.

Потім столична поліція заявила, що невідомі спробували штурмувати управління поліції у Києві. Було затримано близько 40 осіб.

Новости партнеров

Загрузка...