RU  UA  EN

Субота, 22 лютого
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.20
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

22 лютого

21 лютого

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Вступ України в НАТО: стало відомо про таємне рішення Трампа

Президент США Дональд Трамп дав вказівку вирішити питання зі зміною статуту НАТО в зв'язку зі складнощами вступу України через агресією Росії.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів екс-представник НАТО в Росії Гаррі Табах.

"Я знаю, що Трамп дав вказівку, щоб пропрацювали 5 пункт в статуті НАТО і знайшли вихід для Грузії і України. Я не можу передбачити, але я можу аналізувати вже те, що сталося. Ні в якому разі не рекламую ніякого кандидата в президенти, тому що я не маю на це права, так як я не українець. Але хочу сказати, що за останні п'ять років в Україні зробили дуже багато речей, яких на Заході не очікували. Наприклад, те, що буде безвізовий режим, коли в країні йде війна і фінансова криза. Навіть у Туреччині - союзника НАТО - немає безвізового режиму, а Україна домоглася цього. Те ж з церквою: здавалося, хто б пішов проти Російської православної церкви - це ж гігант, але Україна добилася і цього, отримала томос. Я не здивуюся, якщо Україна доб'ється вступу в НАТО", - розповів він.

Детальніше про вступ України в НАТО і відносинах всередині Альянсу, читайте в матеріалі "Апострофа": З крокодилами домовитися не можна: офіцер США пояснив, чому Україна обирає НАТО.

Новости партнеров