RU  UA  EN

Понеділок, 22 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.65
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

22 липня

19 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Партія Рабиновича і Медведчука серед лідерів парламентських перегонів - соцопитування

Політична партія "Опозиційна платформа - За життя" Вадима Рабиновича і Віктора Медведчука утримує лідируючі позиції в рейтингах електоральних настроїв українців.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Так, якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку червня, то серед тих, хто визначився зі своїм вибором, за партію "Слуга народу" проголосувало б 48,5% опитаних, а 11,8% віддали б свій голос політичному об'єднанню "Опозиційна платформа - За життя".

Також прохідний бар'єр на парламентських виборах долають "Європейська солідарність" Петра Порошенко (8,1%), ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко (7,8%) і "Голос" Святослава Вакарчука (5,6%). З огляду на статистичну похибку, залишаються шанси пройти в Раду і у партії "Сила і честь" Ігоря Смешка (3,8%).

У КМІС повідомили, що опитування проводилося з 26 травня по 7 червня серед 2021 респондента з 110 населених пунктів України (крім АР Крим). Методика опитування - інтерв'ю з 4-х ступінчастою стохастичную вибірці. При цьому, в Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на підконтрольній Україні території.

За інформацією дослідників, статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників близько 50%, 2,8% - для показників близько 25%, 2,0% - для показників близько 10% і 1,4% - для показників близько 5%.

Новости партнеров

Загрузка...