RU  UA  EN

Пʼятниця, 24 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.15
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

23 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Ляшко звинуватив Зеленського в великому обмані українців: відео

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив президента Володимира Зеленського в обмані українців щодо реорганізації Адміністрації президента.

Про це йдеться у його заяві, пише "Інформатор".

"Розмір щомісячної надбавки генерального директора директорату – 35 тисяч гривень, його заступника – 33 800 гривень. Коефіцієнт окладів керівників директорату, керівників патронатних служб, радників президента та прес-секретарів дорівнює 4,46. Якщо у них мінімальний оклад 10 тисяч гривень, він множиться на коефіцієнт 5, та ще плюс 40 тисяч надбавки, то це означає, що зарплата керівника директорату складатиме 100 тисяч гривень. Це обіцяне Зеленським закінчення епохи бідності, яке він почав із керівників свого офісу?" – обурився Ляшко.

Він назвав "великим обманом" реорганізацію АП в новий офіс, "бо з бюджету на це підуть значно більші видатки".

"Скоротив 20 людей, а зарплати підняв до 100 тисяч. Де взяти гроші, щоб платити такі зарплати чиновникам офісу президента, коли немає коштів на людей з інвалідністю, чорнобильців, пенсіонерів, робочих людей? Це не подолання епохи бідності, а такі ж жарти, як і про високі тарифи", – заявив політик.

Ляшко вважає, що президент має скасувати рішення про підвищення зарплат чиновникам свого офісу і унормувати питання оплати праці керівників держустанов.

"Не може такого бути, що керівник "Нафтогазу" отримує 10 мільйонів гривень зарплати на місяць, чиновник офісу президента – 100 тисяч гривень, а мільйони людей виживають на мінімальні зарплати і пенсії. Тому вимагаю від Зеленського знизити зарплати посадовців, а ці гроші спрямувати на збільшення зарплат робочих людей", – підсумував Ляшко.

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...