RU  UA  EN

Субота, 21 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.30
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

21 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Їхній хлопець: майбутній нардеп потрапив у гучний скандал з окупацією Криму

Самовисуванець Сергій Коровченко, який здобув перемогу на виборах по мажоритарному округу №210 в Чернігівській області, фігурував на так званих "плівках Глазьєва" - телефонних розмовах про захоплення Криму Росією, які були записані українськими спецслужбами в лютому 2014 року.

Про це повідомляє "Слідство.інфо".

Зокрема, на "плівках" радник президента РФ Сергій Глазьєв розповідає депутату Держдуми Костянтину Затуліну, що Коровченка як міністра юстиції Криму і людину Віктора Медведчука слід зберегти на посаді.

"Я там з Медведчуком зараз зв'язався, вони дадуть свої пропозиції. У них там вже зараз міністр юстиції Криму (Коровченко – ред.), чинний на сьогоднішній день. Це їхній хлопець, вони його добре характеризують. Він сказав, що підтягне команду юридичну. Нам треба цього Коровченка зберегти, щоб він міністром юстиції Криму і залишився", – каже Глазьєв.

З 2006 по 2010 рік Коровченко був помічником на той час народного депутата Андрія Портнова. Коли Віктор Янукович став президентом, Портнов опинився в Адміністрації, а Коровченко спочатку керував управлінням з представництва в судових органах Ради міністрів АР Крим, а потім, у 2013-2014 роках, очолював Головне управління юстиції.

За фактом розмови з "плівок Глазьєва" велося розслідування, і, хоч на посаді Коровченко не лишився, офіційних обвинувачень йому не висунули.

За даними журналістів, на виборах у Раду його підтримувала "Батьківщина". На зустрічах з виборцями Коровченка неодноразово супроводжував чинний нардеп Валерій Дубіль, а в київському осередку партії головує зять фігуранта "плівок" Віталій Нестор.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", під час підрахунку голосів на окрузі Сергія Коровченка також стався скандал. Детальніше про це та інші "складні" округи читайте в матеріалі: Вибори за правилами і без: головні скандали на мажоритарних округах.

Новости партнеров

Загрузка...