RU  UA  EN

Понеділок, 26 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

26 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Окупанти в Криму попросили Росію про переговори з Україною

Окупаційна адміністрація Криму збирається "звернутися до керівництва" Росії з проханням ініціювати переговорний процес з Україною про пропуск на півострів води з Дніпра.

Про це повідомив заступник голови так званої "Ради міністрів" Криму Георгій Мурадов.

Мурадов назвав воду річки Дніпро "нашою", оскільки вона йде з території РФ (витік Дніпра знаходиться в Росії).

"Ми хотіли б просити допомогти почати зондаж, може бути, переговорний процес з українською стороною про те, щоб вони нашу воду пропускали до Криму. Це не вода річки Дніпро, яка належить Україні, це наша вода, що йде з території РФ", - сказав він на засіданні ради по поліпшенню "інвестиційного клімату" на окупованому півострові.

Крим почав відчувати проблеми з водопостачанням в квітні 2014 року після його окупації Росією. Україна припинила поставки на півострів дніпровської води по Північно-Кримському каналу, який забезпечував до 90% потреб Криму в воді, як для заповнення водосховищ, так і для зрошення. У найскладнішій ситуації опинилися східні і північні регіони півострова. На півночі Криму проблеми виникли в Джанкойському, Красноперекопському районах і місті Армянськ, де спостерігається засолення підземних вод.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич заявив, що Україна не збирається відновлювати постачання прісної води по Північно-Кримському каналу.

Новости партнеров

Загрузка...