RU  UA  EN

Неділя, 16 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.20
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

16 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Консул Польщі дав пояснення своєї заяви про "польський Львів"

Віце-консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Марек Запур дав пояснення своєму недавньому заявою про місто Львів.

Заява віце-консула розміщено на сайті Генконсульства.

"У зв’язку з інформацією, яка з’являється у деяких українських ЗМІ, стосовно мого виступу під час присвяченої Генрику Юзевському конференції в Рівному, повідомляю, що слова, які мені приписують вирвано з контексту і перекручено. Я не говорив про те, що Львів є польським містом. Я чітко зазначив, що Львів був польським містом у 1918 році, коли більшість його мешканців становили поляки. Це питання було порушене під час дискусії, яка спалахнула після мого протесту проти вживання терміну „польська окупація” в стосунку до міжвоєнного періоду на Волині, яким послуговувалися під час кількох виступів", - йдеться в заяві Запура.

Він звернув увагу, що невірно зрозуміли і його слова про "окупації Криму" Україною.

" Питання Криму і Донбасу, зазначене в інформації, було наведене мною як приклад, що звинувачення у польській окупації Волині настільки ж абсурдні, як звинувачення України в окупації Криму. Очевидно, не всі мене зрозуміли", - підкреслив віце-консул.

Нагадаємо, вечори завідувач відділом Рівненського краєзнавчого музею Ігор Марчук заявив, що Марек Запур назвав Львів польським містом.

Як повідомляв "Апостроф", нещодавно глава МЗС Польщі заявив, що Київ "використовує" Варшаву.

Новости партнеров

Загрузка...