RU  UA  EN

Четвер, 22 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

22 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Путін зухвало висловився про "смерть" ракетного договору з США

Президент РФ Володимир Путін звинуватив США у руйнуванні ракетного договору і заявив, що готовий розміщувати ракети і запустити розробку забороненої розірваним договором ракетної зброї у відповідь на дії США.

Про це повідомляє Telegram-канал російського видання "РИА Новости".

Російський президент звинуватив США в створенні "ризиків для всіх" денонсацією договору про ракети. Також він пригрозив російськими ракетами, які вже стоять на озброєнні у армії РФ.

"Констатуємо, що США зруйнували один з основоположних документів у сфері контролю над озброєннями, серйозно ускладнили ситуацію в світі, породили фундаментальні ризики для всіх ... Ми не можемо задовольнятися деклараціями США про миролюбність, почнемо повноформатну розробку заборонених ДРСМД ракет тільки у відповідь на дії Штатів. Загроза Росії через вихід США з ДРСМД і зараз надійно парирується ракетами Х-101, "Кинджал", "Циркон" і іншими. Росія розмістить свої ракети середньої та меншої дальності в тому чи іншому регіоні тільки у відповідь на аналогічні кроки США, сподіваємося на здоровий глузд американських колег", - заявив він.

Путін заявив про готовність почати нові переговори про "стратегічну стабільність" у світі, які будуть включати в себе обговорення збереження Договору про нерозповсюдження ядерної зброї і про наступальне озброєння.

"Розвал ДРСМД неминуче розхитає всю конструкцію глобальної безпеки, включаючи Договір про стратегічні наступальні озброєння і Договір про нерозповсюдження ядерної зброї. Росія готова до повноцінних переговорів щодо стратегічної стабільності, відкладати не можна", - заявив російський лідер.

Як повідомляв "Апостроф", раніше військовий оглядач з Росії Павло Фельгенгауер заявив, що завдяки розриву договору США і Росії про ДРСМД, Україна отримала шанс на створення власних сучасних ракет.

Новости партнеров

Загрузка...