RU  UA  EN

Вівторок, 20 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.05
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

20 серпня

19 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Підклав свиню друзям: в мережі жорсткою фотожабою потролили Зеленського

У мережі нової міткою фотожаба висміяли зраду членів "команди Зе!" - екс-міністра фінансів Олександра Данилюка та екс-міністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса з боку президента Володимира Зеленського, який запропонував провести люстрацію всіх осіб, які займали державні посади з 2014 по 2019 рік.

Картинка була опублікована в популярній Facebook-спільноті "Баба і кіт".

На ній зображені герої мультфільму про Вінні-Пуха, які виганяють в ставок двох П'ятачків. Слід зазначити, що у тих персонажів, що знаходяться на березі, пов'язки зеленого кольору на обличчях з написом "Зе!", а у поглядах відчувається відверта ворожість по відношенню до П'ятачків.

"Зеленський люструє Данилюка та Абромавічуса", - підписана фотожаба.

Користувачі Facebook зазначили, що в оточенні Зеленського ще багато чиновників, які займали державні посади з 2014 по 2019 рік, і одним з них є, наприклад, його найближчий партнер Ігор Коломойський (колишній глава Дніпропетровської ОДА).

Як повідомляв "Апостроф", раніше представник президента Зеленського в ВРУ заявив, що анонсована люстрація чиновників, які займали посади з 2014 по 2019 рік, обов'язково торкнеться команди самого глави держави.

Новости партнеров

Загрузка...