RU  UA  EN

Понеділок, 20 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.05
Політика

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

20 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Знадобиться два місяці: Новинський висловився щодо прийняття земельного проекту в Раді

У новий закон "Про обіг земель сільгосппризначення" подано більше 4400 поправок, для того, щоб встигнути розглянути їх фізично парламенту знадобиться не менше двох місяців.

Про це в коментарі журналістам в кулуарах парламенту заявив народний депутат, член Комітету ВРУ з прав людини і реінтеграції Донбасу Вадим Новинський.

Він також зазначив, що законодавство про ринок землі має бути збалансованим і захищати, в першу чергу, українських фермерів.

"Якщо закон ухвалять в парламент, то там 4400 правок, якщо порахувати, то це 200 годин - Верховна Рада повинна працювати без перерви два місяці. Робота Ради буде просто заблокована. Ті, хто проти ринку виступають - в основному, спекулюють на цьому питанні. Коли ти користуєшся всіма благами ситого життя, а населенню пропонуєш військовий комунізм - це погано. Ринок землі повинен бути. Але закон повинен бути розроблений, щоб не розділяти суспільство. Правильним кроком було б відкласти це питання, щоб пристрасті вляглися, і щоб експерти попрацювали. Тількипісля цього переходити до розгляду закону. Або його відкликати взагалі і вносити інший, більш вивірений закон", - зауважив Вадим Новинський.

загрузка...

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...