RU  UA  EN

Субота, 21 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.30
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

21 вересня

20 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Арешт Савченко: суд прийняв нове рішення

Шевченківський районний суд Києва прийняв рішення продовжити на два місяці термін утримання під вартою народного депутата України Надії Савченко, який закінчувався в п'ятницю, 13 липня.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відзначається, що розгляд цього питання розтягнувся на чотири дні.

Так, на засіданні 13 липня суд спочатку призначив Савченка безкоштовного державного захисника, потім у суді з'явився спочатку один приватний адвокат підозрюваної, а потім ще кілька адвокатів.

Після розгляду ряду клопотань про відводи, заслухавши позиції сторін, суддя Володимир Бугіль виніс рішення про продовження терміну арешту Савченко. При цьому оголошення рішення супроводжувалося протестами і криками її прихильників.

Уточнюється, що Савченко також висловила обурення у зв'язку з даним рішенням суду, заявивши, що суд не дозволив адвокатам належним чином здійснювати її захист.

"Я оголошую безстрокове голодування. Я такого свавілля не бачила навіть у російському суді", - сказала нардеп.

Вона викликала в будівлю суду поліцію і заявила, що відмовляється від будь-яких оглядів медичними працівниками.

Нагадаємо, 22 березня 2018 року Верховна Рада підтримала подання генпрокурора та дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Савченко.

Як повідомляв "Апостроф", у червні Служба безпеки України розкрила результати перевірки політика на поліграфі. Так, було підтверджено, що Савченко планувала теракти в центрі Києва.

Новости партнеров

Загрузка...