RU  UA  EN

Середа, 18 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

18 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У Росії задумали новий масштабний проект, пов'язаний з Керченським мостом

Російська влада обговорює будівництво нової безкоштовної швидкісної траси, яка забезпечить під'їзд до незаконно побудованого Керченській мосту з боку Росії

Про це пише російське видання "Ведомости" з посиланням на людину, близьку до Федерального дорожнього агентства РФ (Росавтодор), двох учасників нарад і дві людини, близькі до російського держпідприємству "Автодор".

Представник Мінтрансу РФ також підтвердив цю інформацію.

Зараз з Краснодара до Криму ведуть дві дороги: одна з них через Кримськ і Джигинку, друга і основна - А-289 протяжністю 150 км - йде від Краснодара в Слов'янськ-на-Кубані і місто Темрюк.

Нова дорога повинна пройти південніше А-289 - майже від Темрюка до іншої майбутньої траси, Далекого західного обходу Краснодара, розповідають співрозмовники "Ведомостей".

Передбачається побудувати 128 км нової дороги, вказує представник Мінтрансу, по суті, це новий напрямок траси А-289 від перетину з майбутнім Далеким західним обходом Краснодара до автодороги А-290. Завершити роботи планується в 2022 році, розповідає він.

На будівництво Керченського моста російська влада витратили 228 млрд рублів (без урахування під'їзних доріг). Це майже $ 3,5 млрд. При цьому сам міст, згідно з фотозвітами, в основному пустує.

Не виправдовуються і надії окупантів на зростання туристичного потоку, пов'язані з будівництвом споруди

При цьому міст використовується для перекидання військової техніки окупантів із сусідньої Росії.

Новости партнеров

Загрузка...