RU  UA  EN

Середа, 18 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

18 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Зеленський призначив в Рівному нового голову ОДА: фото і біографія 38-річного чиновника

Новим головою Рівненської обласної державної адміністрації призначено директора дорожньо-будівельної компанії повного циклу ТОВ "ВВВ Монтаж" Віталій Коваль.

Нового главу представив президент Володимир Зеленський, передає "Інтерфакс-Україна".

"Я хочу, щоб ви спілкувалися з людьми, з молоддю. Я кажу кожному новому голові обласної адміністрації, що потрібно чути людей. Це не посада, це можливість зробити щось для України, а в даному випадку ми говоримо про Рівненської області. А посаду як дається, так і забирається. Сьогодні ми вам її даємо, вітаю ", - сказав він, представляючи нового главу Рівненської ОДА в будівлі Острозької академії.

Віталій Коваль в 2004-2006 роках працював в кредитному департаменті "Укргазбанку", потім зайнявся приватним бізнесом в сфері оптово-роздрібної торгівлі, був гендиректором / директором декількох компаній, що займалися експортом зернових культур, агрохімії, нафтопродуктів, транспортними послугами, логістикою. З 2016 року був директором ТОВ "ВВВ Монтаж".

Член Національного олімпійського комітету України, перший віце-президент Федерації греко-римської боротьби України, віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю "Банківська справа", навчався у Львівській бізнес-школі Українського Католицького університету. Володіє англійською та польською мовою. Кандидат в майстри спорту з греко-римської боротьби.

Як повідомляв "Апостроф", новим куратором Луганської області став завідувач відділом головного департаменту регіональної та кадрової політики Офісу президента Ігор Горбенко, який за часів президентства Януковича курирував Херсонську область.

Новости партнеров

Загрузка...