RU  UA  EN

Пʼятниця, 19 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.75
Суспільство

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Новини

19 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Смерть Юрського: актор активно виступав проти агресії РФ в Україні

Вранці 8 лютого в Москві помер Сергій Юрський - популярний радянський і російський актор театру і кіно, який зіграв дядька Мітю у фільмі "Любов і голуби".

Про смерть артиста з посиланням на джерело в Театрі імені Мосради, пишуть російські ЗМІ.

Юрському було 83 роки. Про причини смерті нічого не повідомляється.

В першу чергу він відомий ролями у фільмах "Любов і голуби" (дядько Мітя), "Республіка ШКІД" (директор школи Викниксор), "Золоте теля" (Остап Бендер), "Місце зустрічі змінити не можна" (Груздєв) і інших популярних кінокартинах.

На початку збройної агресії Росії проти України Юрський заявив, що політика Москви щодо України - це "жахливий прояв національного безкультур'я". За його словами, заяви про "ісконно русскі землі Криму" - приблизно те ж саме, що претензії жителів сучасних Греції та Туреччини на великі території, що належали цим країн в минулому.

Закликав російську опозицію об'єднатися, щоб "врятувати Росію від повернення до сталінізму, від націоналізму і старечого імперського синдрому, від репресій у внутрішній політиці, від тотального злодійства і нехтування права".

Як повідомляв "Апостроф", 1 лютого в Росії на 82-му році помер диктор і телеведучий Центрального телебачення СРСР Євген Суслов.

Новости партнеров

Загрузка...