RU  UA  EN

Понеділок, 17 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.20
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

17 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Дожити до літа і померти: названа нова дата кінця світу в 2019 році

Згідно ряду пророцтв, прогнозів, прогнозів нумерологів і уфологів, протягом 2019 року планета Земля 12 раз опиниться під загрозою знищення.

Про це пише UAportal.

Зазначається, що 18 березня міг статися апокаліпсис, пов'язаний з наближенням парадом планет. Крім цього дня, катастрофа може статися ще 11 раз аж до 6 червня 2019 року.

Саме в цей день прогнозують наймасштабніші нещастя нумерологи, оскільки день і місяць будуть давати в сумі 12.

Решта 10 можливих кінців світу були взяті з прогнозів Нострадамуса, пророцтв про планету Нібіру і різних прогнозів псевдонаук.

На думку конспірологів, фатальною датою для людства може стати 6 червня: саме в цей день імовірність загибелі нашої планети буде особливо велика.

Зазначається, що великий провісник Мішель Нострадамус, і відомий уфолог Девід Монтейн пророкували, що з 8 по 18 березня на Землю обрушаться 100 нещасть, початком яких стане парад трьох планет. Швидше за все, одним з цих небесних тіл є смертоносна Нібіру. Своєю вбивчою гравітацією планета Х атакує дві інших зірки, а потім обрушиться на Землю.

Як відомо, вплив параду планет на жителів Землі ніяк не доведене, як і існування планети Нібіру.

Як повідомляв "Апостроф", американська провидиця Хізер Спрага, відома своїм прогнозом перемоги Дональда Трампа на виборах в США в 2016 році, заявила про те, що планета Нібіру дійсно існує і готується знищити Землю.

Новости партнеров

Загрузка...