RU  UA  EN

Четвер, 19 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.45
Суспільство

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новости партнеров

Загрузка...

Пляж з військовою базою і патрулі: як і за скільки відпочивають влітку в ДНР

Літній відпочинок біля моря в умовах окупації на території, підконтрольній терористичному угрупованню ДНР і російським військовим, для мирного жителя може в кращому випадку коштувати його подвійного місячного доходу, а в гіршому - свободи або навіть життя.

Про це пише блогер "Фашик Донецький" в своєму блозі "Літо в ДНР: відпочинок в гетто" для "Обозревателя".

За його словами відпочинок на окупованій території Донбасу звичайні жителі регіону собі дозволити не можуть.

"У ДНР таки є вольєр з морем і пляжем. Правда-правда є ... Щоб хоч трохи себе відчути людиною на дириндійскому "курорті", потрібно 300-350 баксів за 6-8 днів. Але це абсолютно нереально для більшості звичайних роботяг, з доходом двох дорослих в 200-350$ на двох на місяць", - зазначив він.

Також він відзначив небезпеку перевірок бойовиків на пляжах в окупації. З цієї причини бажаючим відпочити доведеться навіть на море брати з собою документи, що засвідчують особу або нелегітимні папірці, надані представниками окупаційних адміністрацій.

"На пляж динироіди повинні ходити з паспортом, інакше є всі шанси провести відпустку на підвалі. Для тих, хто не в курсі, розповідаю: на території Сєдово знаходиться військова база орків, а це значить, що патрулі і перевірка документів на пляжі - це звичайна практика", - пише блогер.

Також він згадав і комендантську годину, після настання якого безтурботний відпочиваючий, який опинився на вулиці, може просто загинути від кулі бойовика.

Фашик Донецький підкреслив, що "відпочинок" на окупованих територіях Донецької області він би не став рекомендувати розсудливим людям.

"При в'їзді в Седово потрібно проїхати блок-пост динири. Як на мене, морський відпочинок на окупованих територіях - це якийсь окремий холопський садо-мазо за свої ж гроші", - написав він.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в поліції розповіли, як бойовики на Донбасі продовжують "промивати мізки" жителям окупованих територій, заручаючись при цьому повною підтримкою Росії.

Новости партнеров

Загрузка...