RU  UA  EN

Середа, 16 жовтня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.65
Суспільство

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

16 жовтня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Нагадили метр фекалій: з'явилося кумедне відео, як Зеленський відчитав мера Борисполя

У середу, 10 липня, президент України Володимир Зеленський, який раніше вигнав з наради депутата-бандита, відчитав мера Борисполя Анатолія Федорчука через забруднення озер фекаліями.

Відповідне відео опубліковано в YouTube.

Так, Зеленський під час зустрічі з чиновниками в Борисполі зачитав цитату з преси про стан озер.

"Є такі питання. Написано: чому в минулому році витрачено 17 млн гривень на очищення озер у Борисполі, а за фактом у деяких озерах на дні майже метр... не хочу читати, що тут вони написали", - сказав Зеленський, уточнивши, що мова йшла про метр фекалій.

"Я не знаю, яке це озеро, вся справа в тому, що, на жаль, культура наших людей низька. Ми почистили озеро, а окремі індивідуальності..." - заявив Федорчук у виправдання.

"Вони метр нагадили? Ви що, знущаєтесь? Я такого ще не чув. Люди винні, що ми не почистили... Це хтось із міністрів, я пам'ятаю, я ще не був президентом, сказав, що у наших людей проблема в тому, що вони дуже багато їдять. А у вас зворотна ситуація - вони дуже багато ... " - додав Зеленський.

Як повідомляв "Апостроф", раніше Зеленський заявив про скасування військового параду на День Незалежності в Києві. У відповідь на це в мережі піднялася хвиля невдоволення.

Новости партнеров

Загрузка...