RU  UA  EN

Вівторок, 20 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.05
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

20 серпня

19 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Відомий журналіст пройшовся по скандальному фільму Стоуна про Україну: повне відео

Питання анексії Криму повністю замовчується в скандальному фільмі від російських пропагандистів американського режисера Олівера Стоуна про Україну, героєм якого став український олігарх і кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук.

Таку думку слідами фільму озвучив відомий український журналіст Віталій Портников у блозі на сайті Крим.Реалії.

"У Віктора Медведчука, думаю, немає ніякої відповіді на питання, як вирішувати кримську проблему - як і у будь-якого іншого проросійського політика в Україні. Медведчук може багато говорити про російсько-українські відносини, про Донбас, про ув'язнених. Але про Крим він говорить тільки одне: Крим - український. А далі? Чи готове буде російське керівництво визнати цю точку зору, навіть якщо в Києві з'явиться співчуваючий Путіну президент? Давайте будемо чесними: не буде готове. Для Володимира Путіна питання про Крим закрите ще й тому, що "приєднання" півострова до Росії, впевнений, - важливий елемент легітимності його режиму. Відмовитися від цього добровільно - значить, своїми руками зруйнувати міф про "збирача земель", - упевнений він.

Також він розповів на прикладі Молдови і Грузії, який сценарій може розіграти Путін з Донбасом.

"Але теоретично ми можемо припустити, що якщо у Путіна з'явиться бажання, він може просто змусити правителів в Тирасполі піти на возз'єднання з Кишиневом. Москва визнає територіальну цілісність Молдови, при всій підтримці Придністров'я її правова позиція ніколи не змінювалася. Та ж "теорія" стосується і Грузії - якщо до влади в цій країні колись прийде відверто проросійська влада. З Грузією, звичайно, складніше. Росія визнала незалежність її автономій - Абхазії і Південної Осетії. Але можна уявити собі якусь міжнародну конференцію під російським патронатом, після якої ці території стають частинами федеративної Грузії - зі збереженням там російських військових контингентів, зрозуміло. Але формально Грузія стане єдиною країною. Точно так само можна вирішити питання і з Донбасом, якщо до влади в Києві прийде проросійське керівництво" , - пояснив він.

Як повідомлялося, раніше Путін розбурхав мережу фантазіями про зустріч з геєм в душі, про що розповів в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну.

Детальніше про плани Кремля читайте в матеріалі "Апострофа": Керований хаос: у Путіна є два сценарії впливу на вибори в Україні.

Новости партнеров

Загрузка...