RU  UA  EN

Вівторок, 17 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

17 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У Зеленського прокоментували скандал з парадом до Дня Незалежності

В Офісі президента України (ОПУ) підкреслили, що участь працівників бюджетної сфери в заходах з нагоди 28-ї річниці Незалежності країни є добровільним.

Про це повідомляє прес-служба Зеленського на сторінці Офісу президента в Facebook.

"Інформація про те, що Офіс президента нібито примусово збирає вчителів, лікарів і представників громадськості на генеральну репетицію святкування, не відповідає дійсності", - йдеться в повідомленні.

В Офісі президента пояснили, що відповідне розпорядження ОПУ щодо формування делегацій в регіонах має на меті надати допомогу тим, хто хоче приєднатися до урочистостей.

"Наголошуємо, що мова йде не про глядачів, а саме про учасників заходів, які будуть представляти всі регіони країни. Значна частина запрошених буде відзначена нагородами. У той же час місцеві органи влади повинні зібрати інформацію про склад делегацій для того, щоб учасники не відчували проблем з тим, як дістатися до Києва", - йдеться в роз'ясненні.

В Офісі президента наголосили, що "в цьому році буде започатковано нову традицію святкування Дня Незалежності: у святкових заходах візьмуть участь не тільки захисники України, а й представники інших професій, які є гордістю нації і є творцями її майбутнього".

Як повідомляв "Апостроф", в мережі викликало бурю гніву, що режисером офіційної військової "Ходи Гідності" в Києві на День Незалежності буде кліпмейкер Алан Бадоєв.

Новости партнеров

Загрузка...