RU  UA  EN

Середа, 1 квітня
  • НБУ:USD 27.35
  • НБУ:EUR 30.00
НБУ:USD  27.35
Суспільство

Епідемія коронавірусу: головні новини, статистика, динаміка поширення

Новини

31 березня

Всі новини

Запрошуємо в Золоте: в мережі хвиля гніву через нову заяву Сивохо про примирення

Народний депутат від президентської фракції "Слуга народу" Сергій Сивохо, який раніше анонсував старт Національної платформи примирення і єдності з окупованими територіями Донбасу, назвав "цинічною провокацією" загострення військових дій в районі Золотого.

У мережі такий коментар Сивохо викликав хвилю обурення

"Цинічна провокація, щоб зірвати мирні ініціативи. Немає інших слів для того, щоб описати те, що сталося сьогодні в районі Золотого", - написав народний депутат на свій Facebook-сторінці і додав, що презентацію Національної платформи примирення і єдності вирішили перенести.

При цьому Сивохо зазначив, що активне спілкування з представниками ОРДЛО продовжується. "Продовжуємо працювати і налагоджувати діалог між простими людьми. Непублічно. Системно. Безперервно", - стверджує нардеп.

У соцмережі з обуренням сприйняли таку заяву Сергія Сивохо. Коментатори перепитують, куди перенесли презентацію - в Луганськ чи Донецьк? "В Золоте перенось", - радять йому.

Як раніше повідомляв "Апостроф", у вівторок, 18 лютого, російські окупанти пішли в наступ на Донбасі і атакували українські опорні пункти в районі Золотого. Важкий бій йшов більше п'яти годин.

Фотогалереї

Всі