RU  UA  EN

Понеділок, 20 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.05
Суспільство

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

20 січня

19 січня

18 січня

17 січня

16 січня

15 січня

14 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Стало відома прізвище бійця АТО, який загинув 9 травня на Донбасі: у мережі хвиля скорботи

Після отриманого на Донбасі поранення від кулі снайпера 9 травня загинув український військовослужбовець Савлук Павло Валентинович. Йому було 26 років.

Загиблий був матросом Військово-морських сил України. Колеги називали його "Фізрук".

Журналіст Аліна Боднар на своїй сторінці у Facebook повідомила, що Савлук після кульового поранення в голову 9 днів пролежав у комі.

"Який день перемоги?! Коли сьогодні помер (після важкого поранення від кулі снайпера) Савлук Павло Валентинович - Пашка.....матрос морпех, наш друг, якому я обіцяв літні тактичні кросівки привезти наступного разу.... Вибач Брате, що не вберегли! Ти назавжди залишишся в нашому серці і пам'яті світлим молодим з доброю посмішкою! Ти залишився вірним назавжди!", - написав на своїй сторінці в Facebook волонтер Андрій Сірак.

"Не знаю, як ви, а я сьогодні вип'ю 50 грам за Павла, якого вбили російські окупанти в День Перемоги. Нащадки тих, хто протистояв 70 років тому фашистам не мають ніякого морального права щось святкувати, бо самі перетворилися в загарбників і вбивць. З 2014 року День Перемоги більше не ваш свято", - зазначив журналіст і блогер Олександр Твардовський.

Раніше стало відомо про смерть українського військовослужбовця в результаті обстрілу позицій сил АТО під Луганським (Донецька область).

загрузка...

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...