РУС. | УКР.

Середа, 23 січня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
27.60
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новости партнеров

Загрузка...

Прілєпін видав на росТБ перл про вбивство ЗСУ бійців "Правого сектора": опубліковано відео

Відомий російський письменник Захар Прілєпін, який долучився до лав бойовиків "ДНР", заявив про те, що Збройні сили України (ЗСУ) вбивають бійців "Правого сектора".

Про це він сказав в ефірі пропагандистської передачі "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Там всередині держави є неприязнь ЗСУ до різноманітних "правосеків", заборонених в Росії. Вона колосальна. Під час недавніх подій вони скористалися ситуацією і захопили два села під Луганськом - Трав'яне і Гладосове. Там почали наші снайпери працювати, і вони з подивом виявили, що з тієї сторони ЗСУ вбиває своїх же "правосеків", 14 або 16 людей вбили в цих селах. Тому що вони їх дратують, вони без кінця провокують ситуацію", - заявив Прілєпін.

За його словами, українські добровольці нібито "віджимають" зброю, захоплюють села, ведуть обстріли, але відповідати за все це доводиться ЗСУ.

"Прілєпін розповів... Так починатимуться анекдоти, наприклад про "громадянську", "А на чому сидить, крім пляшки, Прілєпін не сказав", - пишуть в інтернеті.

Як повідомляв "Апостроф", раніше Прілєпін заявив, що "90% його підрозділу говорять українською мовою і співають українські пісні".

Новости партнеров

Загрузка...