RU  UA  EN

Вівторок, 18 лютого
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.20
Суспільство

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

18 лютого

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Чорне море фекалій: лікар поділився моторошними історіями про відпочинок на пляжах в Криму

В окупованому Криму у відпочивальників виникають проблеми зі здоров'ям через те, що на узбережжі переповнена каналізація вихлюпується через люки і потрапляє в море.

Про це в своєму блозі на сайті Mk.ru розповів хірург георгий Пятов.

"Цей придурок мені в очі весь час бризкав, і я потім місяць очі лікувала, і купатися в морі було не можна!", "Вчора мені внучка водою бризнула прямо тут, біля берега, і все - на ранок очі запалилися...", "Мій собака вчора заліз в море, а сьогодні у нього очі злиплися! "...

З усіх обривків розмов на самому елітному з кримських пляжів історія про собаку мене здивувала найбільше - я завжди думав, що у собак імунна система більш стійка до інфекційних агентів, ніж у людини. Однак історія бабусі з онукою більш наочна: бабуся сидить тут же - і результат "зустрічі" її очей з "курортною морською водою" на обличчі - повіки опухлі і очей майже не видно", - розповів лікар.

У мережі також опублікували документ про те, що в Ялті з 15 серпня через викид фекалій закриті для купання всі пляжі.

Як повідомляв "Апостроф", в російському курортному місті Геленджик через прорив каналізації і потрапляння її вмісту в море з'явилися проблеми з туристами, місцеві жителі звинувачують сусідні курорти і окупований Крим.

Новости партнеров