RU   UA  

Пʼятниця, 19 квітня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.75
Суспільство

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Новини

19 квітня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Допомагав як волонтер: в мережі розкрили ім'я убитого в Києві спецназівця-іноземця

Знайденого вбитим в Києві колишнього спецназівця-іноземця звати Барі Бонен, він допомагав українським військам як волонтер, проте не був інструктором Національної гвардії, як повідомлялося раніше.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише волонтер Юрій Бутусов.

"Знайдений загиблим в квартирі в Києві за місцем проживання Барі Бонен - громадянин Ізраїлю, який тривалий час працював в Україні, був нагороджений за волонтерську діяльність медаллю однієї з громадських організацій. Первісна інформація про загибель в Києві іноземця, інструктора Національної гвардії виявилася помилковою", - повідомляє Бутусов.

Крім того, Мамука Мамулашвілі, командир "Грузинського легіону" розповів, що Бонен працював в організації прес-секретарем. Крім того, він також висловив сумніви в версії поліції про самогубство волонтера.

"Ми сподіваємося що слідство буде об'єктивним, адже Бар не був людиною яка б вбила себе. Є багато фактів які не збігаються з версією слідства, і ми сподіваємося на правильне правосуддя", - пише Мамулашвілі.

Незадовго до смерті Бонен залишив в Facebook повідомлення: "У мене зламана душа, і я не відкрив її занадто сильно для більшості з вас. Я більше не можу терпіти цей внутрішній біль... Я просто хочу попрощатися з усіма людьми, з якими я мав честь бути знайомим і бути близьким в моєму житті ... і просити вибачення у тих, кого я образив або образив своїми діями... будь ласка, пам'ятайте мене як добру людину, яка зробила багато і в основному добрих справ в своєму житті...".

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, 10 вересня в Києві в орендованій квартирі було виявлено тіло бійця спецзагону іноземної держави з вогнепальним пораненням в голову.

Новости партнеров

Загрузка...