RU   UA   EN  

Четвер, 23 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.00
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

23 травня

22 травня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Стало відомо про першу заборону в Росії у зв'язку з трагедією в Керчі

Російським ЗМІ заборонили порівнювати бійню в Керчі зі стріляниною в американській школі "Колумбайн".

Про це повідомляє ресурс "Проект" в Telegram.

Дану заборону донесли до співробітників керівники інформаційних агентств і телеканалів.

"На ранковій летючці 18 жовтня була сказано, що проводити аналогії з "Колумбайном" заборонено. Журналістів попросили "не нагнітати" і "не прив'язуватися до "Колумбайну" в текстах ", - йдеться в повідомленні з відсиланням на слова редакторів росЗМІ.

Однак відомо, що сам злочинець - Владислав Росляков, який влаштував масове вбивство в коледжі - наслідував трагедію в "Колумбайні". Вбивці були одягнений в схожий одяг, а також збігалися місця закладки вибухівки та деталі самогубства.

Але свою заборону ЗМІ пояснили тим, що поширення через порівняння інформації про "Колумбайні" тільки спровокує появу зайвого інтересу до американської трагедії.

Як і заявили, у випусках новин усіх основних каналів "Колумбайн" дійсно не згадувався.

"Про американську трагедію в ці дні сказали всього три рази і не в новинних програмах, а в передачах за участю гостей (один раз в ефірі "Росії 1" у програмі "60 хвилин" і по разу на ТВЦ і "Росії-24" ). На стрічках агентств та сайтах телеканалів "Колумбайн" також майже не фігурує в зв'язці з нападом в Керчі. "Колумбайн" з'являється один раз і тільки на стрічці ТАССа, який цитував главу думського комітету з безпеки Василя Піскарьова", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв "Апостроф", в керченському політехнічному коледжі, де сталося масове вбивство, кримські міністри проведуть збори і вирішать долю навчального закладу.

Новости партнеров

Загрузка...